Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja ezt a barátom?...

Miért csinálja ezt a barátom? Főleg a szüleim előtt!

Figyelt kérdés

Többbször is tapizott már úgy, hogy a szüleim is ott voltak pedig kértem, hogy előttük ne csinálja mert nem jó ötlet. Tegnap elmentünk egy boltba ketten a szüleimmel, közben bikinit is akartam venni és mondtam neki, hogy szóljon már ha lát olyat ami nekem kell. Erre rámarkolt a bolt közepén (apám szeme láttára!) a mellemre és elindult. Olyan hirtelen csinálta, hogy meg se tudtam akadályozni. Megint mondtam, hogy ne csinálja ezt de csak annyit mondott, hogy együtt vagyunk és a szüleim ezt tudják, akkor miért ne csinálja. A barátaink előtt is csinál néha ilyeneket. Mit tegyek, hogy befejezze? :S

20/L


2013. júl. 13. 16:34
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem van beütése a gyereknek. Komolyan ilyen vállalhatatlan emberrel akarsz együtt lenni?
2013. júl. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Jézusom, hogy lehet egy boltban megfogni csak úgy a csajod mellét. Ez számomra érthetetlen. Pofon vágnám és szakítanék, amiért nem tudja, hol a helye. Nekem se jut eszembe, hogy rámarkoljak a pasimra a nyílt utcán. Nálunk a nyilvános "fogdosás" kimerül a kézfogásban, vagy abban, hogy megsimogatjuk egymás vállát, hátát. Ha a pasim alámnyúlna, vagy megfogná a mellem úgy, hogy azt mások is látják, azonnal kitenném a szűrét.
2013. júl. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Én nem kérlelném semmire, egy nagy tahó, és ebből egyenesen jön, hogy ilyen pasi nem hozzám való. Nem tudnám szeretni sem, nem érdekelne.Otthagynám a francba.
2013. júl. 13. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

azért csinálja mert egy neveletlen suttyó proli. a megoldás, h otthagyod a fenébe.

bocs, de nem tudnék rá férfiként tekinteni, taszítanak az ilyen "emberek".

2013. júl. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Ez engem is rohadtul zavarna.

Nekem nem kéne olyan pasi, aki nem tud viselkedni, ez pedig nagy tahóság. Főleg a szülők előtt és plusz nyilvános helyen.

2013. júl. 28. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!