Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezért tényleg én vagyok a...

Ezért tényleg én vagyok a rossz? Megmondtam a páromnak, hogy idén ne hozza el a gyerekeit a nyári szünetre, mert nem tudom az ő ellátásukat is fizetni.

Figyelt kérdés
Az előbb a fejemhez vágta, hogy nem is jött volna velem össze, ha tudja, hogy nem szeretem a gyerekeit (7,9,11évesek). Én nem a gyerekeit nem szeretem, hanem egyszerűen egy fizetésből nem tudom kigazdálkodni ennyi embernek az ételét. Miért nem lehet ezt felfogni?
2013. júl. 16. 14:01
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%
Pedig, ha ő elvan a te 3 gyerekeddel egész évben, akkor valahogy meg kell oldani, mert nem marad mellettetek, ha az ő 3 gyerekétől megfosztjátok a nyári néhány hetet. Igaziból meg lehet oldani 6 étkezést, ahol 3 megy, olcsóbb ételeket kell főzni... de vidámságban, szeretetben együtt lehettek, akkor megéri..
2013. júl. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
97%
Az utolsóval értek egyet: te tartod el egy éve, fizeted a gyerekei után a gyerektartást, és még ő hőbörög, meg a nyakadra hozna még 3 gyereket? Én szépen összecsomagolnék neki, aztán menjen amerre lát! Milyen példát mutatsz a gyerekeidnek ? Hogy egy fizuból, meg az utánuk járó árvaságiból kitartasz még egy herét is, meg a gyerekeit fizeted? Ahelyett, hogy azt a pénzt is a saját gyerekeidre költenéd! Nem szégyelled magad a gyerekeid előtt? vagy nekik is megvan mindenük, és amellett jótékonykodsz így?
2013. júl. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Sajnos nem kap munkát. Eddig a szakmájában dolgozott, de két szívroham és egy szívműtét után már nem végezheti azt a munkát, máshoz meg nem ért. Most tanul, de még fél év van a képzésből. Akkor talán még segítenek is elhelyezkedni neki.
2013. júl. 16. 14:26
 14/22 anonim ***** válasza:
92%

"elvan a te 3 gyerekeddel egész évben,"


Kérdező is el lenne a gyerekével ha nem neki kellene eltartania még őket is pluszba.

2013. júl. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
99%

"Igaziból meg lehet oldani 6 étkezést, ahol 3 megy"


Idióta. Ennyi erővel éhezés sem lenne a világon, mert mindig jut.

2013. júl. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
98%

Nem! Te nem rossz vagy, hanem balek.

Miért tartod el? Miért költöd a saját és a gyerekeid pénzét őrá és a gyerekeire? Mért nem zavarod el dolgozni?

Ha meg nem dolgozik, ne fizesd a gyerektartást helyette, nem a te dolgod. Az Ő dolga eltartani a gyerekeit -és saját magát is!

Még Ő követelőzik?

Majd ha elmegy dolgozni, megkeresi a rávalót, akkor majd megvendégelheti a gyerekeit.

2013. júl. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem rokkantnyudijjas?
2013. júl. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Annyira nem beteg, hogy leszázalékolják, de annyira igen, hogy senki ne akarja felvenni fizikai munkára.

Szerencsére nem nyomorgunk, de +3 ember már nem fér bele a keretbe, ráadásul a gyerekei nem úgy lettek nevelve, hogy mindent megegyenek, elég válgatósak és sok élelmiszerből nem is eszik meg a márka nélkülit, hiába ugyanolyan jó minőségileg, mint a másik.

A volt feleségével próbáltunk beszélni arról, hogy egy havi gyerektartás maradjon nálunk és akkor nincs semmmi gond, de hallani sem akart róla, azt mondta, már így is meglopjuk a gyerekeit.

2013. júl. 16. 15:16
 19/22 anonim ***** válasza:
97%
Miért te fizeted a gy.tartást? Oldja meg! Csak élősködik rajtad!
2013. júl. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
97%
Nem lopod meg a gyerekeit. Mindenképpen ragaszkodj ahhoz, hogy a gyerektartás ha marad jöhetnek a gyerekek. Ha nem megy bele ebbe akkor ne jöjjenek a gyerekek + a jövő hónaptól ne fizesd a gyerektartást sem.
2013. júl. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!