Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt most mindenképp tűrnöm kell?

Ezt most mindenképp tűrnöm kell?

Figyelt kérdés
Párom tesójának lányai kiborítanak.Az egyik 8 a másik 9 éves de már a pasikon a csavargáson a sminken meg a lakkon jár az eszük.Próbálok velük lenni barátkozni,játszani,hívom magammal őket ès már nem egyszer történt hogy miattuk vesztem össze a párommal.Kb.1-2 hete kibirhatatlanok.Úgy beszélnek velem mint a kutyákkal, nagyasszonyoznak meg ilyesmi.Direkt rendetlenséget csinálnak (mivel én vigyázok rájuk) hogy takaritsak egész nap takarítsak.Nem akarom azzal piszkálni a párom ahogy hazajön hogy panaszkodok mert a két ördögfióka megint rossz fát tett a tűzre.Hiába szólok rájuk,nem hatja meg őket.Mit csináljak hogy ne bantsam meg a sogornőmet meg q párom? hogyan tudnék hatni rájuk?

2013. júl. 12. 16:21
 1/9 A kérdező kommentje:
ja és oly annyira elfajult a dolog hogy párom másik tesojának meg kibeszélnek...meg röhögnek rajtam stb.Ez lassan az őrületbe vezet.Ráadásul nem is idegeskedhetnék mert 6 hós veszélyeztetett terhes vagyok és már idegek miatt volt probléma a babával./2 hónapon keresztül nem nött semmit,alig volt hasam/
2013. júl. 12. 16:27
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
Minek vigyázol rájuk?
2013. júl. 12. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
el vannak kapatva a gyerekek, tényleg ne vigyázz rájuk, lehet az anyjuk beszélte tele valamivel a fejüket, hogy így viselkednek veled,
2013. júl. 12. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Szerintem szolj a sogornodnek,hogy beszélgessen el a lányaival hogy hogy illik viselkedni és beszélni másokkal!És én a helyedben amíg nem tanulják meg az illemet addig biztosan nem vigyáznék rájuk
2013. júl. 12. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem tudnak viselkedni, akkor én sem vigyáznék rájuk.
2013. júl. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
6 hós terhesen pláne ha veszélyeztetett vagy minek vigyázol rájuk ?????
2013. júl. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Minek vigyázol erre a két kis dögre?
2013. júl. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hát épp ez az hogy az annyuk is hallja hogy hogyan beszél..a páromat már meg is siratták..de nem hatja meg ez őket sőt..még rá is tesznek..hogy ök az ártatlanok...de az annyuk rájuk se szól..
2013. júl. 12. 20:41
 9/9 anonim ***** válasza:
mert eddig senki sem adott nekik egy jó nagy büdös pofont
2013. júl. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!