Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti kimennétek külföldre a...

Ti kimennétek külföldre a férjetekkel ha már nem szeretitek? Csak a gyerekek miatt?

Figyelt kérdés
Nekik biztosan jobb életük lenne ott. De én teljesen rá lennék utalva a férjemre. A nyelvet sem beszélem, Itt van a csalásom másik fele (szüleim, testvéreim), barátaim, munkám, stb. Ti mit tennétek?
2013. júl. 16. 15:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nélküle mennék ki. Vele már sehova, se itthon, se máshol.
2013. júl. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Ő már 2 éve kint van. Én úgy érzem, teljesen elhidegültünk egymástól, vannak gondjaink bőven.
2013. júl. 16. 18:54
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
El sem tudom képzelni, hogy önálló felnőtt nőként egy olyan emberre támaszkodjak, akivel nincs érzelmi viszonyunk. Nem tudom elképzelni, hogy feladok itt mindent, amire alapoztam, hogy kimenjek külföldre úgy, hogy bízom valakiben, akivel az elmúlt 2 évben nem vagyunk bizalmi kapcsolatban. Miért tenném??? Ha külföldre vágyok, akkor kimegyek magamtól, magam szervezem az életem, és tartalékolom a hátterem, felkészülök a lehetőségekre. De nem megyek olyan országba, ahol teljesen elveszett vagyok, mert egy alap szinten sem beszélek, nincs munkahelyem se szállásom, és az egyetlen ismerősöm egy olyan férfi, aki nem szeret engem, és akivel csak problémáink vannak. Nekem ez nem lehetőségnek tűnik, hanem felelőtlenségnek. Nem értem, hogy hogy mernének itt ilyen sokan mindent feladni és menni, amikor nincs meg a bizalom szikrája sem. Csak én vagyok ennyire racionális és óvatos? N29
2013. júl. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem én is ezen a véleményen vagyok utolsó.
2013. júl. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!