Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elfogadnátok ex-anyósotok...

Elfogadnátok ex-anyósotok ajánlatát? Már nem tudom, mit tegyek.

Figyelt kérdés

Férjem elhagyott 2 gyerekkel, albérletben élünk. Eddig nem volt gond, de januárban kirúgtak, azóta csak alkalmi munkáim voltak. Lassan elfogy a megtakarított pénzem.


Ex-anyósom felajánlotta, hogy költözzünk hozzá átmenetileg. A gyerekekkel jóban van, rendszeresen találkozunk, nagyobb konfliktusom nekem sem volt vele soha.


Odaköltöznétek?


2013. júl. 17. 16:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha a saját szüleimre nem számíhatok, akkor igen.
2013. júl. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha jóban vagytok, és csak átmeneti időszakról van szó, természetesen. Elköltözni bármikor tudsz majd.

Legalább álláskeresésnél is tudod majd az interjún mondani, hogy nem lesz gond a két gyerek miatt, mert együtt laktok a nagymamával, és ha beteg a két gyerek vagy nyári szünet van, a nagyi majd vigyáz rájuk.

Ha pedig gond lesz, simán elköltöztök.


Volt férjed ugye nem ott lakik?

2013. júl. 17. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
91%
attól függ... Ha nekem kéne az anyósomhoz költözni kétlem... :D
2013. júl. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ha felajánlotta és a gyerekekkel rendszeresen találkozik, akkor egy próbát megér, szerintem nagyon rendes tőle, hogy így törődik veletek. Amíg nem találsz állandó munkát, addig szerintem jó megoldás lehet, de ez majd lakva kitudódik, albérletbe még akkor is visszamehetsz, ha nem jön össze a dolog.
2013. júl. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Ha ezt felajánlotta, olyan rossz ember nem lehet!
2013. júl. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 gömbicica ***** válasza:
100%

IGEN!!!

gondolom Te szüleidre nem számithatsz ilyen téren, mivel albérletben vagytok.

2013. júl. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Exem nem ott lakik, de nagyon nem tetszik neki a dolog.


Az én szüleim egy kis faluban laknak, munka ott nincs. Ráadásul a gyerekeknek iskolát kéne váltani.

2013. júl. 17. 16:23
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Tojnék rá, hogy nem tetszik neki. Otthagyott titeket!
2013. júl. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan fogadd el. Ha én lennék az ex-anyósod, én is felajánlanám ilyen esetben, hiszen ezzel a saját unokáimnak segítenék. Nem tudnám végignézni, hogy az unokáimnak rosszul megy a soruk.

Persze ez nem lehet végleges állapot, csak egy olyan átmeneti, amíg talpra állsz. Utána úgyis elköltözöl, és megoldódik a helyzetetek.

2013. júl. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Volt férjednek nem tetszik.Na és akkor mi van?Legaláb most nézhetné a gyerekek érdekeit.
2013. júl. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!