Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akarhatja annyira az...

Miért akarhatja annyira az anyám, hogy majd egyetemre menjek?

Figyelt kérdés

Elég jó jegyeim vannak az iskolában, de én érzem, hogy nem vagyok képes egy egyetemet elvégezni. Tudom, hogy jó lehet elvégezni, de én nem érzem magam rá képesnek, nem bírok én annyit tanulni, amennyit ott kell. Középiskolában könnyű jó jegyeket szerezni, de tudom, hogy az egyetem teljesen más. Miért akarja ennyire rám erőltetni az anyám azt, amihez nekem semmi kedvem?

16/F


2013. júl. 19. 08:57
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Utolsónak is igaza van, de én kiegészíteném azzal, hogy tanulni ameddig lehet. Ebben az a legjobb, ha diploma is van, mert egyértelműen több a lehetőség és nagyobb az esély magasabb bérre. Emellett én hiszem, hogy az ember nem tudhatja 18 évesen, hogy mivel szeretne igazán foglalkozni, ezért a célszerűség vezesse a továbbtanulásnál. Minden ingyen lehetőset meg kell ragadni, mert utána súlyos pénzekbe kerül. Én ma így csinálnám. Persze nem így csináltam. :(
2013. júl. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!