Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Felhozzam ezt a témát vagy...

Felhozzam ezt a témát vagy felejtsem el?

Figyelt kérdés

Közel egy éve együtt vagyok a barátommal. Már szeptemberben mondta, hogy majd augusztusban lesz a nagymamája szülinapja és akkor mindig hatalmas banzáj van náluk és mindenképpen menjek el vele. Mostanában néha szóba jön a szülinap, de egy szóval nem említi, hogy mennék én is, pedig régebben számtalanszor elmondta, hogy akkora ne csináljak programot.

Most rákérdezek vagy mit csináljak?

Előre is köszi a válaszokat!


2013. júl. 19. 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem evidensnek veszi,hogy mész te is.
2013. júl. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem evidens a számára,hogy ott leszel vele te is.
2013. júl. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kérdezz rá.


De most komolyan, ennyire nem kommunikáltok, hogy nem mered megkérdezni?

2013. júl. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Bármit meg tudunk beszélni, de ezt a témát kicsit kényes ügynek veszem, nem akarok tolakodó lenni.

Akörül van az évfordulónk is és azt mondta nem sok esélyt lát, hogy akkor találkozzunk, mert ott lesznek a rokonok..nekem ez inkább arra utal, hogy én nem leszek ott..

2013. júl. 19. 15:49
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
KOMMUNIKÁCIÓ! Ez olyan nehéz??
2013. júl. 19. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!