Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nagyon vékony vagyok, alapból...

Nagyon vékony vagyok, alapból ilyen a testalkatom, de szeretnék ezen változtatni. Elkezdtem mozogni (táncolok) és az órák elején mindig erősítünk. Nem szeretném itt abbahagyni Valakinek valami ötlete, ami beválhat nálam, akár egy edzésterv?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat :)

2013. máj. 30. 16:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Milyen edzésterv? konditermi, vagy otthoni? ha vékony vagy akkor többet kell enned, hiába mozogsz.
2013. máj. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a baj az, hogy hiába eszek, otthonira gondoltam.
2013. máj. 31. 15:50
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindig ezt hallom, hogy én eleget eszek, mégis sovány vagyok. Tudom, hogy nem eszel eleget, mert ha eleget ennél akkor nem volnál sovány.
2013. jún. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem ez hülyeség amit az utolsó írt. Nekem pl. megállapították hogy gluténérzékeny vagyok (rejtett) vérvétellel ki se derült volna, hanem egy másféle kivizsgálással derítették ki. Én is nagyon sokat ettem és nem híztam semmit, az izom sem épült rajtam, azóta azért jobb a helyzet mióta leálltam a gluténról, picit híztam is, ez volt kb 2 és fél hónapja
2013. jún. 15. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én vagyok a hármas. Akkor Golden gazdi szerint mendenek az oka a gluténérzékenység, és minden anorexiás lány, aki állítólag eleget eszik, közben pedig reggelizni se szokott valamilyen rejtett betegsége van. Gluténes kenyéren nem lehet meghízni, abból napi kettőt kell megenni, hogy gyarapodjon valaki. Én akkor eszek kenyeret, ha fogyózom, zabkását fogyasztok szénhidrátként. Ezt tanácsolom nektek is.
2013. jún. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!