Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy sok nő...

Miért van az hogy sok nő elhalmozza szeretettel a pasit, majd miután kiélte eme női öszöntöket utánna eldobják a pasikat?

Figyelt kérdés
2013. júl. 21. 11:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
92%

Ez nem "ösztön kiélése".

Ez millió meg egy esetben úgy van, hogy a nő bizony szerelmes, és akit szeret, annak mindent megad, amit csak tud. A pasi viszont nem viszonozza.

Oké, hogy egy kapcsolat a feltétel nélküli szeretetről szól, de egy idő után azért a legtürelmesebb is besokall, ha ő a szívét-lelkét kiteszi a másikért, az meg sz**ik rá.

Na ITT hagyják ott a pasikat.

2013. júl. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
69%
Ez ìgy van!!!!!ahogy az elottem valaszolo megirta!!! En is ilyen bealitottsagu vagyok!
2013. júl. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Az első válaszoló megválaszolta a kérdésed!
2013. júl. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
67%
adom!
2013. júl. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 yakumo18 ***** válasza:
82%
Osztom az első válaszadó véleményét !!! :)
2013. júl. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
91%
Sajnos én is csak megerősíteni tudom ezt. Valamiért a legtöbb pasi azt gondolja, ez neki JÁR. Mindezzel arra a féltényre is tesz egy lapáttal, miszerint anyapótlót keres a nőkben, nem társat, és hát, nem is társként viselkednek. Tisztelet a kivételnek. (Hiszek benne, hogy van kivétel.)
2013. júl. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
89%
Sajnos én is csak megerősíteni tudom az 1 válaszát, mert én is ezért hagytam ott a páromat. Azóta is verem a fejem a falba, hogy hogy tudtam ilyen hülyén választani, amikor annyira kritikus vagyok ebben a témában. De most már mindegy. A végén már úgy voltam vele, hogy ha ő kihasznál, akkor én is, mert addig sem vagyok egyedül, amíg ő itt van nekem, addig is van kivel beszélni. De már beszélni se tudtunk, úgyhogy "válás". Remélem, találok majd egy normális férfit, akinek van lelke is, nemcsak azt mutatja. És hogy így mivel vagyok jobb, mint ő? Semmivel, de lesz.a.r.o.m.
2013. júl. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
89%
Egyetértek az elsővel, nálunk is elég egyoldalú volt a figyelmesség... Aztán amikor eloszlott a rózsaszín köd, akkor láttam, hogy konkrétan SEMMIT nem kapok ebben a kapcsolatban, úgyhogy elkezdtem önzőbb lenni, már magamra is figyelni. Ekkor robbant a bomba, úgy gondolta, hogy majd féltékennyé tesz és majd összekapom magam, hogy teperjek érte. Nem jött be, kirúgtam.
2013. júl. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

De van másik lehetőség is!


A legtöbb nő elkezdi felfedezni, a többi pasit is...

2013. júl. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
95%
Húha, elég egyhangú vélemény lett itt. Férfitársaim, kapjuk össze magunkat, mert gagyik vagyunk ezek szerint! És nem is tagadom az első hozzászóló állítását. 28F
2013. júl. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!