Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy sok nő...

Miért van az hogy sok nő elhalmozza szeretettel a pasit, majd miután kiélte eme női öszöntöket utánna eldobják a pasikat?

Figyelt kérdés
2013. júl. 21. 11:59
1 2
 11/13 anonim válasza:
100%

1 000 000 +1 esetben igaz úgy van ahogy az #1. válaszoló hölgyike állítja.

Másik 1 000 000 +1 esetben meg úgy hogy hiába harmonikus a kapcsolat idővel elmúlik a szerelem a nő szívében és ha összetalálkozik egy számára még vonzóbb palival akkor lelép vele.

Újabb 1 000 000 +1 esetben a férfi teszi nagyon oda magát de egy idő után ez unalmas lesz a nő számára. Sok nő van aki nem szereti a papucsokat (most nem arról van szó amit a lábukra húznak). A csokiimádónak is elege lesz a csokiból egy időre a csokigyárban (ezt tanúsíthatom mert ifi koromban dolgoztam csokigyárban).

Sok ilyen 1 000 000 +1 eset van.

Nem kell minden férfit egy kalap alá venni. De a nőket sem.


Milyen érdekes hogy ha a férfiakat kell cseszegetni akkor hogy összefognak a nők nem? (hehe)

Itt a válaszolóknak milyen a kapcsolatuk? Kapcsolatban vannak egyáltalán ha már ennyire utálják a férfiakat?


Ne nézzétek le mindegyik palit aki először nem tudja kimutatni az érzelmeit. Nem mindenki tudja hogy férfiként mit adhat oda magából. Van akit úgy neveltek hogy az érzelmek kimutatása nem férfias dolog. Sok olyan nő is van aki ugyanígy nem képes kimutatni az érzelmeit vagy nem is képes szeretni. Mert nem tudják hogy kell. Vagy nem volt követendő példa előttük vagy ha volt is akkor rossz példa. Próbáljátok megtanítani egymást a szeretetre.


Ami még furcsa a kérdésben hogy mást figyeltem meg. Ha a férfi nem mutat érzelmeket akkor a nő sem fogja nagyon törni magát és nem fogja elhalmozni szeretettel a férfiját.


u.i.:Azért így írok mert kommunikátorról pötyögök most és például a vessző helyett is mást akar írni.

2013. júl. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Az első vagyok.

Hű, hát nagyon meglep ez a sok egyetértés :)

Igazából csúnya lehúzásra számítottam :) No de gondoltam, a vélemény, az vélemény, akkor is, ha nem osztják... Hát úgy tűnik, osztják :D

Természetesen megeshet más verzió is, ahogy írták is egy páran, egyik fél sem szent egyik kapcsolatban sem, ez egyértelmű. Ezért is írtam, hogy millió meg egy - tehát nem az összes :)

Sajnos igen sokszor van az is, hogy a hölgyike egyszerűen egy riherongy.

2013. júl. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Azért, mert a férfiak nagy része* emocionális analfabéta, akik csak kapni akarnak, adni nem, aztán helyükre kerülnek, a kukába.


Sajnálom a heteró nőket (bi vagyok)


*nem mind, van kivétel

2016. jan. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!