Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti vállalnátok gyereket ebben...

Ti vállalnátok gyereket ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
évek óta együtt vagyunk és nagyon szeretjük egymást (idő kérdése és esküvő)DE nagyon nagy a korkülönbség köztünk ami eddig nem volt baj csakhogy ő nagyon szeretne babát szinte mióta megismerkedtünk és eddig türelmes is volt,de már ő lassan 45 és egyikünk szerint sem lenne jó ha még későbbre halasztanánk viszont én még fiatalnak érzem magam az anyasághoz és egy gyerekhez érettebbnek kéne lennem szerintem,ő azt mondja hogy megoldjuk majd belejövünk meg ilyenek. meg most olyan spontán életünk van így,szóval eszünkbe jut hogy holnap leugrunk a hegyekbe vagy bárhova és senki nem tart vissza viszont egy babával már nem lennénk ilyen rugalmasak. Ő ezt megérti és nem is erőlteti de látom rajta hogy tényleg szeretne és később én is,csak már nem igazán kéne halasztani... tudom hogy jó apa lenne és mindenben segítene de attól is félek hogy mivan hogyha a baba miatt eltávolodunk egymástól,nem lesz időnk meg energiánk egymáshoz és mi lesz ha ezért a kicsire lennék mérges? szeretném ha boldog lenne mert tudom hogy szomorú emiatt persze nem mondja de látszik rajta és olyankor olyan dühös vagyok magamra hogy miért vagyok ilyen önző de félek hogy rossz döntést hozok és nem akarok ártani senkinek sem. mit csináljak? :(
2013. júl. 21. 23:05
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
61%
Az én férjem is 45 éves és csodálkozom, hogy mások szemében ez már vén kor....pedig kapaszkodjatok meg, gyereket akarunk! :)
2013. júl. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!