Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 35 éves férfi vagyok. Anyám...

35 éves férfi vagyok. Anyám strandra akarna menni velem. Ez normális? Leginkább 13-14 éves koromban voltunk ott együtt.

Figyelt kérdés

2013. júl. 23. 00:04
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
26%
De a kérdező pasi! Tényleg nem érzitek a különbséget? Szerintetek nem ciki 35 éves pasinak az anyjával menni strandra? Egy nőnek más. Én is simán mennék anyummal, de a férjem nem menne csak az anyjával, csak ha én is ott vagyok. Pedig jó a kapcsolat, meg minden, találkozunk is sokat, van, hogy megyünk is együtt strandra, moziba, kávézni, de ha csak vele menne, az nagyon gáz lenne.
2013. júl. 23. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
84%

Utolsó, ez miért gond, hogy férfi?

Én írtam, pont ezért, hogy nő létemre megyek az apá,mql.

De írhatnám, hogy a férjem is megy az anyjával, még vásárolni is, sőt, amíg nem volt barátnője a bátyjának elment vele strandra is (éppen ide) pedig már ő is 33 éves, most a barátnő is megy, meg az édesanyja párja is, mert már van....


Én nem értem a problémát....

2013. júl. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
50%
35 éves férfi vagyok.
2013. júl. 23. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
16%
Hát ha nem érted, az a te bajod. Igenis ciki, ha egy 35 éves pasi az anyjával jár a strandra. És úgy tűnik a kérdező is cikinek érzi. Akkor meg minek?
2013. júl. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem nincs ebben semmi rendkívüli.Ő elüldögél a melegvízben,Te meg közben azt csinálsz,amihez kedved van.Nem ezt kell szégyellni,inkább azt a mentalitást,amivel néhányan hozzáállnak a témához.Sok ember bármit megadna,ha az anyjával strandolhatna,köztük én is,de sajnos már nem lehet.Ki kell használni minden adódó lehetőséget,amikor együtt lehettek így.
2013. júl. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
85%

Miért lenne ciki. Én is 35 éves férfi vagyok, és járok anyámmal standra. Nem kell kézen fogva kísérnem, még jól is jön hogy ott van ő is, így van aki vigyázz a cuccokra. Ő napozik, elvan, olvasgat, és meg megyek úszni egyet.

Miért is lenne szégyen? Van amikor a feleségem is jön, és akkor is elvagyunk..

2013. júl. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 schocko ***** válasza:
14%
Ez nagyon ciki. Mit szólnak a férfi barátai ha meglátják őket...
2013. júl. 23. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
81%
Szégyen, hogy ezt egy internetes fórumon teszed fel kérdésnek. Miért lenne ciki? Örülj neki, hogy még él az anyukád. Önállóan nem tudtad ezt eldönteni (nem érzed), hogy miért ne jöhetne? Te a külsőségekre adsz, azoknak akarsz megfelelni?
2013. júl. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem egyaltalan nem ciki.Biztos vagyok benne,hogy a ferjem is nagyon szivesen menne az anyukajaval strandra,ha meg elne(o is 35).

Egyebkent en barhova szivesen megyek a szuleimmel ha van ra lehetosegem,sot meg aposommal is megiszok neha egy kavet ha van ra idom es strandra is elvitt sokszor amig meg nem volt masodik autonk.

2013. júl. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
85%
Eljutott odáig a világ, hogy cikinek kell érezni az anyánkat? Megbánjátok ti még ezeket a kijelentéseket amikor már csak a sírjára vihettek virágot!
2013. júl. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!