Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 35 éves férfi vagyok. Anyám...

35 éves férfi vagyok. Anyám strandra akarna menni velem. Ez normális? Leginkább 13-14 éves koromban voltunk ott együtt.

Figyelt kérdés

2013. júl. 23. 00:04
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem édi anyukád van.
2013. júl. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
85%
Nem vagy tiszta! Anyukámat még a holdra is elkísérném!!! 43 vagyok,Ő 64.
2013. júl. 23. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
85%

"Mit szólnak a férfi barátai ha meglátják őket."

Az én barátaim odajönnének, üdvözölnének, beszélgetnénk egy jót. Ezt szólnák hozzá. Akinek a "barátai" másképp reagálnak ilyet, annak talán körül kellene nézni, hogy kivel köt barátságot. :)

A másik fele a dolognak pedig az, hogy magamért, nem a szomszédért és a haverokért élek. Leginkább lesz.rom, hogy a másik mit gondol azokról a dolgokról, amelyek nekem örömet okoznak.

2013. júl. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 Dalmuskahh Hercegnőő válasza:
89%
Menj el vele. Ha még a jegyet is kifizeti akkor nyert ügyed van
2013. júl. 23. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
84%
Miért lenne az szégyen ha valaki a szüleivel strandra megy? Húzzatok zacskót a fejére ha ennyire szégyellitek!
2013. júl. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
88%

Mi az hogy ciki??

Megis mi a ciki ezen????? megha 13-4 ev koruli kis kamaszfiucska lennel, megertenem, mert abban a korban minden ciki.

Felnott ferfi vagy, semmi baj azzal, hogy edesanyaddal egyutt mentek el valahova.. Orulj, hogy meg van neked, aztan majd ha nem lesz boghetsz, na az lesz az igazan ciki.

En 20 eves vagyok, megis allandoan olelgetem, puszilgatom anyukamat, strandon is, mert szeretem.

Ja, akkor most em is ciki vagyok? Hat ez van, vallalom... tul rovid az elet ahoz, hogy mindig azon ragodj masok mit gondolnak...ezt ne felejtsd el!

2013. júl. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
87%
Ehhez nem kell nagy logika. Meleg van, kánikula lesz. Otthon sz@r, az ember ilyenkor szívesen megy a strandra. Egyedül viszont nem szívesen megy a strandra, így nyilván megkérdi a családtagokat/barátokat/rokonokat nincs-e kedvük menni. lehet anyukád nem kifejezetten Veled akar menni, csak egyszerűen strandra akar menni. Nincs ebben semmi.
2013. júl. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
27%
Egy 35 éves pasi a barátnőjével, feleségével, családjával kell strandra menjen, nem kettesben az anyukával!
2013. júl. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim válasza:
68%
én egy 18 éves fiú vagyok, és én is elszoktam menni egy nyáron legalább egyszer anyával, ez maradt még kiskoromból és hát valóban néha kicsit cikinek érzem a dolgot, de hát most na, nem kell ott lenni vele mindig, ha éppen ő napozik a termálvíz mellett, ahol a nyanyók szoktak, én elmegyek úszni ott találkozok ismerősökkel, ismerkedem, visszamegyek eszünk egy lángost vagy bármit, ő jól érzi magát, én jól érzem magam + ki lehet bírni, hogy na elmentem édesanyámmal egyszer a strandra, szerintem ennyit megérdemel egy anyuka, persze ez ember függő, hogy mit "vállal be"! a csajok meg oda vannak, ha megkérdezik, hogy kivel vagyok itt és elmesélem ezt :DD
2013. júl. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
80%
Ha 15 lennél, még megérteném ezt a "nem ciki szülővel mászkálni?" kérdést, de így... Anyád helyében én szégyellnélek téged. Bocs.
2013. júl. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!