Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Évek múltán kezdett hiányozni...

Évek múltán kezdett hiányozni nektek valaki? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Pl: nő/férfi akivel jól megvoltatok, de később párkapcsolatotok lett és most ébredtetek rá, hogy igazán sosem felejtettétek el? Akartátok volna azt a kapcsolatot, de végül mást választottatok. Most pedig újra hiányzik. Vele akartok lenni, vagy legalább találkozni vele, megölelni, beszélgetni stb.

2013. júl. 23. 12:52
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Írtam neki email-t. Remélem hamar válaszol (mindig is ritkán volt fent a neten).

Szerencsére jóban váltunk el egymástól, megkérdeztem, hogy van, mi újság vele. Bár legszívesebben megírtam volna neki, hogy hiányzik, de kivárom a megfelelő időt, hogy mi is fog történni.

2013. júl. 23. 19:25
 12/12 anonim ***** válasza:

Azt tanácsolom, hogy vedd fel vele a kapcsolatot, mert meg fogod bánni... Én ugyanígy voltam, gyerekkorom első szerelme volt, sajnos elsodort egymástól az élet mindig, de még most 23 évesen is az volt bennem, hogy mi úgyis egymásra találunk még, vágytam rá, de valami mindig visszatartott és őt is... Nos az eltékozolt évek alatt neki is lett valakije és nekem is, de még így is tartottuk a kapcsolatot, még így is ez volt bennem... De már csak múlt idő, mert a barátnője teherbe esett és így el is veszi feleségül. Szóval ennek az álomnak vége!


Hetek óta ezen őrlődök, hogy ezt de elszúrtam, szóval te előzd meg ezt a helyzetet, ha tényleg fontosnak érzed!!!

2013. júl. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!