Kezdőoldal » Otthon » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha a szomszéd...

Mit szólnátok, ha a szomszéd huszonéves lány/fiú, ellapátolná előttetek a havat?

Figyelt kérdés
Persze ha van hó :)
2012. jan. 17. 11:26
 1/8 Darkkingdom válasza:
Megköszönném!
2012. jan. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szépen megköszönném neki. :) Esetleg mikor legközelebb sütök valamit, átadnék neki egy tányérral, köszönetképpen.
2012. jan. 17. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én most takarítottam el az egyik idős házaspár elől és a másik szomszéd háza elől is, aki nincs itthon. Szívesen megcsináltam volna egy fiatal házaspár előtt, ahol 2 kicsi van, de nem mertem, mert hátha tolakodásnak veszik, vagy úgy érzik, hogy tartoznának. Azt pedig nem szeretném.
2012. jan. 17. 11:34
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha találkozol velük,mondd,hogy edzel/vagy fogyózol,vagy ilyesmi elterelő szöveget.
2012. jan. 17. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hálás lennék nagyon!
2012. jan. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálam is rendszeresen ellapátolja a szomszédom. Amikor meglátom, hogy tiszta a járda legszívesebben kezet csókolnék neki!
2012. jan. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy hány éves vagyok, és milyen erőnlétnek örvendek.


Ha fiatal életerős ember vagyok, akkor szégyellném magamat, hogy megcsinálta helyettem.

2012. jan. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
megköszöném neki
2012. júl. 25. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!