Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire véljem ezt? Adjatok...

Mire véljem ezt? Adjatok tanácsot légyszi?

Figyelt kérdés

A párommal tegnap arról beszélgettünk, hogy az egyik haverja csajozik a barátnője mellett. Azt mondta a párom, hogy amíg megteheti addig csajozzon. Van egy 4 hónapos kisfiunk, és azt mondta, a gyerek egy nyomós ok arra, hogy ne kacsingasson félre, mert ha nem lenne a gyerek akkor lehet, hogy megtenné...

Amikor ezt kimondta eltört bennem valami...

Természetesen hozzátette, hogy nem csak a gyerek miatt van velem, nem csalt meg, és nem szeret senki mást, csak engem. Nem szóltam hozzá, nagyon haragudtam. Utána már bújt, puszilgatott, kérdezte hogy most haragszok?

Hogy a fenébe ne haragudnék?!

Most mi legyen? Hogy érezzek iránta ezek után?


2009. okt. 22. 13:35
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem lenne gyerek, könnyű lenne a döntés, mert azonnal elhagynám. Így nehezebb, de azért nagyjából be van határolva a kapcsolatotok jövője. Előbb-utóbb megteszi a gyerek ellenére is. Rajtad áll, hogy meg akarod -e várni, amíg ez megtörténik, vagy lépsz most...

Mellesleg ha ez az álláspontja, akkor vajon megcsalt téged, amikor még nem volt meg a baba?

2009. okt. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Jogosan haragudtál meg, mert a gyerek ott van, és mostmár ott is lesz, és nem jó ilyet hallani. Vagy míg nem volt gyerek megtette?

A másik meg, hogy legalább őszinte volt, és ezt sokszor nehéz elviselni.

Beszélgess el vele.

Gondolkodj el, van-e jövője a kapcsolatnak....

Ha megbízol benne, akkor persze nincs gáz, ez egy elejtett hülyeség is lehetett... Lehet, meg sem gondolta mit mond. Lehet nem is gondolta komolyan.

2009. okt. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
63%

Miért van az, hogy ebből a történetből nekem az jön le, hogy épp alig múltál 20 (jobb esetben)?

Nézd, én 31 éves vagyok. Ha úgy olvasom a kérdésed, hogy te is kb. ennyi vagy, akkor a válaszom: itt van egy kicsi gáz a kapcsolatotokban.

De ha huszonegynéhány éves vagy, akkor megnyugtatlak, a párod elmondta, ami az ő korában normális: ennyi idősen a férfiak még minden lyukat be akarnak tömni, ami mozog, és az üzenete az akart lenni, hogy bár irigykedik a haverjára, lám, mégis milyen rendes fiú ő és ellenáll a kísértésnek, megfékezi magát. Tehát még örülhetsz is neki, hogy ilyen becsületes.

2009. okt. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Ezt nevezik elszólásnak.Csak lehet hogy nem véletlen.

Próbált jófej lennei és őszinte, aztán mivel nem az volt a reakció amit várt,próbálta menteni ami menthető.

Azt nem mondhatom meg hogy ezek után mit csinálj, legfőképp azt nem hoyg mit érezz,de azt teljesen megértem ha eltört benned valami.

2009. okt. 22. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mennyi idős a párod, de a fiúknak sokszor csak a szájuk nagy.. Próbálgatja a szárnyait, hogy mit szólnál hozzá, meg kiváncsi mennyire féltenéd stb. Nyilván nem rá kell bólintani, de ha most kiosztod és féltékenykedsz az csak olaj a tűzre. A pici miatt mindenképp érdemes vigyázni a kapcsolatra, és a pasit meg meg kell nevelni :S normális esetben ő is kiakadna, ha te ilyet beszólnál neki. Egyszer kétszer el kell hinteni előtte, hogy bizony te is megtehetnéd, és akkor megmarad beszéd szinten az egész.
2009. okt. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Megértem és tudom,hogy érzel.Nálunk is a férjem haverjai is csajoznak és hasonló véleményen van rólluk.Nekem is pont azt mondta,hogy szeret és ő nem tenné meg,pláne,hogy a harmadik babónkat várjuk.Bár nekem is nagyon rosszul esett,mert azt gondoltam,hogy csak azért mert van már gyerek :( De erről elég sokat beszélgettünk és elmagyarázta,hogy elvileg azért beszél igy rólluk mert nem az ő problémája,ha neki jó tegye,legfeljebb a saját életét szurja el. Persze ilyenkor a kisördög nem alszik én is mindenbe a rosszat láttam,mert azt gondoltam,ha a haverja megcsinálja esetleg ő is.De rájöttem,hogy felesleges ezen rágodni hisz boldogok vagyunk,jele se volt félrelépésnek és felesleges eszültséget okozni a mindennapokba.Elvileg neked is mondta,hogy nem csak a baba miatt,akkor ne aggodj.Éljetek boldogan és ne rágodj ilyeneken a férfiak mindig is máshogy mutatják ki az érzéseiket. Ha nem veszekedtek és nem veszel rajta valami különös viselkedést akkor minden ok.
2009. okt. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

a párom 28 éves, én 24.

Tudni kell, hogy rengeteg csaja volt előttem. Egyszer beszélgettünk és azt mondta, hogy ő neki nem kell más, csak én. Akkor még nem volt meg a gyerek.

Neki elég nagy szája van és olyan "nagymenő" típus.

Azt is mondta, hogy bármikor nyomozhatok utána, vagy követhetem ,stb nem találnék semmit, mert soha nem csalt meg.

2009. okt. 22. 13:54
 8/18 anonim ***** válasza:

szia!


Nem olvastam a hsz-okat, direkt... Az én meglátásom alapján ez egy ügyetlen " felszólalás" volt a párod részéről, a benne lévő ici-pici irigységgel.Ez nem jelenti azt, hogy ő is teljesen jónak találja, de a férfiak számára ez egy jó téma, amit fel lehet nagyítani. Ha meg olyan egy férfi, gyerekkel vagy gyerek nélkül is megteszi...

2009. okt. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Neki van már egy gyereke, de ő nem tudta, csak akkor mondta meg neki a csaj, amikor már 7 hónapos terhes volt. Akkor vele kellett volna lennie a gyerek miatt nem?

Még sincs vele hanem velem. Akkor ez most hogy van?

2009. okt. 22. 14:06
 10/18 anonim ***** válasza:
jó, de ott a csaj eltitkolta. 7 hónaposan szól neki, hogy "figyeljémá, tőled van!"? Hát én se vállaltam volna be így. Ha a legelejétől tudta volna a párod, és úgy lép le, az más. Akkor lehetnél nyugtalan!
2009. okt. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!