Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire véljem ezt? Adjatok...

Mire véljem ezt? Adjatok tanácsot légyszi?

Figyelt kérdés

A párommal tegnap arról beszélgettünk, hogy az egyik haverja csajozik a barátnője mellett. Azt mondta a párom, hogy amíg megteheti addig csajozzon. Van egy 4 hónapos kisfiunk, és azt mondta, a gyerek egy nyomós ok arra, hogy ne kacsingasson félre, mert ha nem lenne a gyerek akkor lehet, hogy megtenné...

Amikor ezt kimondta eltört bennem valami...

Természetesen hozzátette, hogy nem csak a gyerek miatt van velem, nem csalt meg, és nem szeret senki mást, csak engem. Nem szóltam hozzá, nagyon haragudtam. Utána már bújt, puszilgatott, kérdezte hogy most haragszok?

Hogy a fenébe ne haragudnék?!

Most mi legyen? Hogy érezzek iránta ezek után?


2009. okt. 22. 13:35
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Nem is biztos hogy az övé, mert vannak még jelentkezők...

Annyira ki vagyok...

Nem látom a végét

2009. okt. 22. 14:12
 12/18 anonim ***** válasza:

Hát egészen addig azt írtam volna,hogy milyen szuper pasid van,amíg nem írtad,hogy van már mástól gyereke.

Az nem kifogás,hogy nem tudod róla,hogy terhes.Húzott gumit,vagy nem,mert ha húzott,akkor nem tudhatta...

Ezek után a gyerekkel való takaródzás kissé béna.

Viszont téged szeret,mert veled van(most).

Az a gond,ha ilyen felfogás mellett összefut egy könnyűvérű csajszival,akit nem zavar,hogy gyereke van és bejön a pasidnak.

2009. okt. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:

Sokszor a pasik a gyerek születése után kicsit megbolondulnak, mert úgy érzik h. le lettek végképp láncolva.

De egy kapcsolat 2 emberen múlik, ne hagyd, h elhigegüljön a kapcsolatotok.

Az a baj, h. ha az embernek már van párja, kevésbé figyel magára és emiatt kicsit távolabb kerülhetnek egymástól.

Persze ezzel nem azt akarom mondani, h. te vagy a hibás, hanem azt h. egy férfinak, kell a változatosság, sőt a nőknek is. Ne hagyd sose h. unatkozzon melletted.

2009. okt. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Mindenképpen mondd el neki, hogy ez mennyire felzaklatott, hozd újra szóba. Így alkalmatok lesz újra átbeszélni és mindketten megerősíthetitek a másikban hogy fontos a számotokra. Ha meg nem ez történik, akkor az jó alap a továbblépéshez és végre tisztán láthatod, milyen ember is ő valójában, megtenné-e veled is, amit már egyszer mással korábban megtett (ami nem jelenti azt, hogy hasonló helyzetben hasonlóan fog viselkedni, mert ha azóta benőtt a feje lágya, akkor most az élet újra ugyanabba helyzetbe hozta, újabb lehetőséget kapott, és amit egyszer elbukott, azt most megoldhatja jól is egy jobb döntéssel). Semmi sem fekete vagy fehér, főleg az emberi viselkedés nem az!
2009. okt. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Bebizonyította hogy szeret, mert olyanokat tett meg értem amit másért soha...

Harcolt értem fél évig.

Láttam rajta hogy megbánta de...

Egyébként megcsalásnak semmi jele, hiába hogy babánk van, ugyanannyit vagyunk együtt, mint előtte szóval ugyanúgy kíván. Nem tudom, össze vagyok zavarodva :-(

2009. okt. 22. 15:17
 16/18 anonim ***** válasza:

Nos lássuk csak.

Rengeteg csajjal lefeküdt már, gondolom meg is csalt párat.

Volt egy gyereke elvileg, de elhagyta.

Most azt mondta neked, hogy ha nem lenne a gyerek, téged is megcsalna.

Majd pár hónap múlva rádun vagy rájön a kangörcs, és elhagy titeket is. Azért ilyen beszólást nem véletlenül tesz az ember, pláne ha tudja, hogy te úgyse reagálsz rá semmit. Magabiztos, hogy úgysem hagyod el, mert tudja, hogy nem veszíthet semmit. Max megy a következő csajhoz, felcsinálja azt is.

2009. okt. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
és arra nem gondoltok, hogy az előző csaja beadta az ősrégi dumát, hogy "ugyan szívi én gyógyszert szedek". Aztán lehet, hogy mégse szedett, vagy kihagyogatta a szedését. Azt írja a kérdező, hogy az ex már 7 hónapos volt, amikor megtudta a párja. Hát.... át is vernek, meg később közlik, hogy "itt van a gyereked"... én se borulnék sírva a nyakába. Nem feltétlenül fog félrelépni, mert lett egy gyereke.Így a nő hibásabb, mert eltitkolt anno elemi dolgokat. Minden férfiben benne van a vadászösztön, de nagyon sok pasi tudja hogy hol a határ!
2009. okt. 22. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Tegnap este megkérdezte, hogy szeretem-e még?

Én mondtam hogy igen.

Ő erre azt mondta, hogy ne aggódjak, mert ő is szeret.

Szerintetek?

2009. okt. 23. 11:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!