Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek anyám normális?...

Szerintetek anyám normális? Hogy lehet ilyet mondani?

Figyelt kérdés

Lassan 3 éve együtt vagyok a barátommal. Tudni kell róla, hogy 1-es típusú cukorbeteg, szóval inzulinfüggő. Kellő odafigyeléssel nincs semmi gond. Szerdán elmentünk fürdeni, este pepig nálam aludt. Alig evett aznap, inni is csak sört ivott, úszott is, elfáradt . Este pedig elfelejtettük megmérni a cukrát. Elaludtunk és arra keltem, hogy szalad le lépcsőn, kiabál, elvesztette az eszméletét. Anya is felkelt, nagyon megijedtünk. Rossz volt így látni. Adtunk neki cukros vizet, magához tért, de zavart volt. Először nem ismert fel minket, össze-vissza beszélt.kihívtam a mentőket, megvizsgálták, jobban lett, de bent tartották. Fél évente egyszer fordul elő ilyen rohama. 3 év alatt én most láttam először.


Anyám meg másnap azt mondja nekem, hogy gondolkozzak el, hogy vele akarok-e maradni és életem végéig ezt csinálni??


Hogy lehet ilyet mondani? Hagyjam el csak azért mert beteg? Hozzáteszem, hogy anyám szociális gondozó, szóval bármikor láthat még ilyet..


Szó mi szó, mindketten nagyon megijedünk. De emiatt biztos nem hagyom el a barátom. Anya tudja mennyire szeretem, kicsit meglepett és szarul érintett ez a bejelentése.


19N


2013. júl. 26. 15:54
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az előttem szólókkal. Anyukád szerintem is a felelőtlenségre gondolt, nem feltétlen neked kell szólni, hogy mérje meg a cukrát. Illetve egy cukorbeteg tényleg ne igyon alkohol (max. nagyon keveset) és tartsa be a diétáját.

Amúgy ez miatt nehogy el hagyd, csak mostantól fokozottan figyeljetek.

2013. júl. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki a kérdésre válaszolt. A pasid felelőtlen. Nekem is van krónikus betegségem, a pofám szakadna le, ha megijeszteném egy rosszulléttel azokat, akik szeretnek. Ráadásul a saját ostobaságom miatt.
2013. júl. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:

Tudtok szöveget értelmezni?? NEM ÍRTAM OLYAT, H NEM EVETT EGÉSZ NAP. Evett, csak kevesebbet, mint szokott, és többet is mozgott, mint szokott. Fél évente egyszer előfordul és egyből kapja a hideget. Kíváncsi vagyok ti mennyire figyeltek oda az egészségetekre. B**i mekis kaját tömjétek magatokba, az is felelőtlenség.. Nem is érdekel ezentúl több válasz. Ha valaki pedig nincs tisztában, hogy mit ihat egy cukorbeteg, akkor olvasson utána, ne az észt ossza -.- Anyám bejelentését lesz*rom. Titeket is. Én nem hagyom el a barátom. A baba meg hogy a f***omba jön ide???


A normális válaszolóknak, akik a kérdésemre válaszoltak, köszönöm, ment a zöld kéz :)


A kérdés az volt, hogy anyám normális-e és hogy mondhat ilyet??? Egyáltalán nem az volt a kérdés, hogy mit ihat a barátom, és mennyire volt felelőtlen.. szóval még mindig szövegértés -.-

2013. júl. 26. 16:24
 14/34 anonim ***** válasza:
93%
Anyád normális, MERT a pasid felelőtlen.
2013. júl. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%
Kérdésed, hogy anyád normális-e a történtek utáni beszólása miatt. A válasz igen, mert a pasid felelőtlen, nem figyelt magára és ezért lett rosszul, anyád pedig félt téged egy ilyen ember mellett, aki felelőtlen. Természetesen nem kell elhagynod, nyilván ezt senki nem gondolja. De ez a kérdésedre a válasz.
2013. júl. 26. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%

"Aki cukros az nem is ihat alkoholt." bullshit, ne vonuljon egyből kolostorba?


Viszont az érdekes hogy velem tizen év alatt nem fordult elő ilyen ájuldozás, a barátodnak nem ártana átgondolni hogy meddig szeretne szövődmények nélkül élni. Ezért nem kell otthagynod, édesanyád pedig megijedt azért mondott ilyeneket.

2013. júl. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
66%
Lehet anyukád a párod ivászatára gondolt.
2013. júl. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
89%
Akk a kérdésre válasz : anyukád normális nyugi ;)
2013. júl. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
75%

Normális. Jól gondolkodik, igaza van.

Itt nálad vannak bajok... De különben is, a te életed, ki nem szarja le a cukros barátodat, meg téged is:)

2013. júl. 26. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Utolsó! Mégis milyen bajok vannak nálam? :DDD fejtsd már ki légy szíves, aztán tényleg lesz*rhatsz :D

2013. júl. 26. 17:55
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!