Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmenjek mamámhoz vagy nem?

Elmenjek mamámhoz vagy nem?

Figyelt kérdés
Na sziasztok! Elég rázós a helyzet 20 vagyok most végeztem sulimmal lényegtelen csak azért írom nem kisgyerek vagyok...a szüleim ugyebár utaznak mamámhoz minden évben szoktunk menni egy évben látom egyszer és én szeretem a mamámat meg minden de most egyszerűen nincs kedvem menni...mondta anyukám is oké meg minden de látom rajta hogy szomorú =/ de most tényleg mások a terveim ... és nem tudom mit tegyek? hülye kérdés de én sem akarok menni viszont őket sem akarom megbántani

2013. júl. 26. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
Menj, amíg teheted, különben megbánod, ha már nem lesz lehetőséged.
2013. júl. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
44%
a mamád idős és ha szereted menj el hozzá látogasd meg mert lehet jövőre a temetésére kell menned. Ne hogy azt hidd h én ezzel bántani akarlak csak nem akarom h ugyan abba a hibába ess mint én. Ez csak egy jó tanács volt. Ha tehetném visszaforgatnám az időt és lemondanám azt a programot ami fontosabb volt a mamámnál. A szeretteinknél nincs fontosabb program, annyit tudsz tenni h áthelyezed másik időpontra és ha ez miatt cikiznének a haverjaid, ne foglalkozz velük mert az ő életükben nincs igazán fontos személy.
2013. júl. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%

Menj csak el. Gondolj bele, milyen csalódás lesz szegény néninek, ha nem megy el az unokája.

Lehet, szegénykém egész évben azt az egy alkalmat várja, mikor találkozhat Veled. Évi egy látogatás is nagyon kevés szegény mamának, hogy láthassa a családját.

Addig menj, amíg várnak, és nem csak a cipőd kopog már az üres falak között.

2013. júl. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha a mamám szeretne engem én mennék! Sztem menj! Fiú vagy lány vagy? Milyen programod lenne egyébként? s, ha külön mennél, máskor, mint a szüleid?
2013. júl. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem menj! Lehet szegény tényleg ezt az alkalmat várja egész évben, hogy láthasson. Ez élteti. Ki tudja, meddig mehetsz. Menj amíg lehet, ameddig van kihez!
2013. júl. 27. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!