Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátommal sosem tudok jókat...

Barátommal sosem tudok jókat beszélgetni. Olyan mintha nem lenne tájékozott. Nincsenek "sztoriai" MIndig feldobok egy témát, de csak 1 mondattal lezárja. Miért? Lehet ezen változtatni?

Figyelt kérdés
Régen depressziós volt, ez lehet az oka? Olyan rossz,hogy kb. 1 ,2 téma van amiről vehet vele beszélgetni...Amúgy minden tökéletes de ez.. kezd unalmassá válni,hogy csak én fejtem ki mindig a véleményem...26 évesek vagyunk, és nagyon szeretjük egymást, 5 hónapja vagyunk együtt. 2 hónapja távkapcsolatban élünk 3 hetente látjuk egymást, de ez októberben véget ér mert mondta,hogy költözzek ki hozzá.De ezen a hibáján,hogy változtassunk?

2013. júl. 29. 15:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ahol nem tudnak egymással normálisan beszégetni,kommunikálni,ott baj van.Ott a kapcsolatban valami nem stimmel,és szerintem ezt magad is érzed.

Az én barátom is csendes,zárkózott,magának való,és van egy érdekes természete,de amikor kettesben vagyunk,előttem megnyílik,és mindneféléről beszsélgetünk.Persze neki is vannak magába fordulós időszakai,mikor vágyik némi csendes egyedüllétre,és nem kíván társalogni,olyankor békén hagyom,hiszen nekem is vannak ilyen peródusaim.Viszont alapvetően tudunk egymással beszélgetni,ami nagyon fontos,a jó kapcsolat egyik alapköve.Nálatok ez az,ami hiányzik,és hidd el,később csak rosszabb lesz! (A telefonos kommunikációt nem veszem ide,az más,nem szereti,de élőben jó vele társalogni.)

2013. júl. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Megértelek. Én is elég beszédes típus vagyok és sose jöttem ki jól a hallgatag emberekkel, mert egy idő után úgy éreztem, hogy a terhükre vagyok és már a pokolba kívánnak engem. Meg is romlott az összes ilyen emberrel a kapcsolatom. Amúgy egyetértek a többiekkel, a kommunikáció alapvető dolog egy kapcsolatban, főleg akkor, ha neked is szükséged van rá. Ha ő nem illik bele ebbe a képbe, akkor lehet, nem egymás mellett van a helyetek. 5 hónap meg még nem sok idő, nem jöhetett még túl sok minden a felszínre.
2013. júl. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Szió!


Elég furcsa, hogy már a kapcsolatotok mondhatni elején nem tudtok jóízűeket beszélgetni. Ez később még nagyobb probléma lesz ha majd jönnek a problémák, amiket egyelőre gondolatátvitellel nem lehet megoldani!:)


Lehet-e ezen változtatni? Szervezzetek még több közös programot, menjetek nyarlni, legyenek közös dolgaitok, poénjaitok! Hátha ez segít!


21/L

2013. júl. 31. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 noezmeg válasza:
Vagy nem szeretitek egymást csak gondoljátok, vagy nem tud valamiért kibontakozni ez lehet a sok munka, esetleg lehet ott rengeteg ember veszi körül amikor meg lehetne kér egy pici magányt és akkor jösz te a aki csiripel. Na az kemény. Vagy sokat dolgozik esetleg olyan a munka ami szellemileg padló és nincs kedve, vagy te nem veszed észre mit kellene tenni.
2013. aug. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Te vagy a hülye,miért lett a barátod,ha nem szereted,hogy nem folyik a szó belőle? Vagy mióta jártod,hirtelen bedugult? Komolyan viccesek tudnak lenni az emberek, minden apró cseprő dolgokon rágódnak,mindig vmi nem tetszik. Hidd el nagyon ritka az olyan ember,akivel minden jó.
2013. aug. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!