Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Menjek vagy maradjak? Mi a...

Menjek vagy maradjak? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
A párom egy tanyán kapott munkát, állatokat kell gondoznia. Évek óta nem dolgozik szóval épp jókor jött a lehetőség. Szeretné, hogy vele menjek de én nem akarom itt hagyni a családomat de őt sem akarom elveszíteni. Légyszi segítsetek eldönteni mit tegyek!
2013. júl. 30. 15:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ti már egy idősebb házaspár vagytok? Mert akkor menj vele szerintem!
2013. júl. 30. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
És Te mit csinálsz, ha otthon unatkoznál helyette akkor menj vele, dolgozz te is.
2013. júl. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Neked van munkád? Gyereketek van?
2013. júl. 30. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Neked van munkád? A család szó mit takar, a gyerekeid vagy a szüleid vagy a férjed és gyerekeid? Szereted őt?

Mennyi idősek vagytok? Ha vannak gyerekeid, ők mennyi idősek?

2013. júl. 30. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Én 24 ő idősebb. Gyerekünk még nincs de már szeretnénk, én is dolgozom.
2013. júl. 30. 15:52
 6/16 anonim válasza:

Milyen messze van a tanya onnan, ahol most laksz? Nem tudnád megoldani, hogy a családodat is meg tudd látogatni bizonyos időközönként?

Én is hasonló helyzetben vagyok, és már hónapok óta dilemmázok. Úgy döntöttem, hogy megpróbálom a párommal a tanyán, és ha nem lesz jó, akkor visszajövök. Az motivál, hogy ha meg sem próbálnám, akkor nem lehetne jó sem, így pedig a jónak is adok esélyt :)

2013. júl. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Kb 15 km-re van az otthonomtól de eddig még egy napot sem voltam távol a családomtól. Meg egy tanya rosszabb még egy falutól is se bolt semmi.
2013. júl. 30. 16:13
 8/16 anonim ***** válasza:

15 km az húsz perc busszal. 24 évesen azért már le lehet válni a szülőkről. :) (tudom, gonosz dög vagyok, amiért ilyet mondok, de neked is jobb lenne, ha önállósodnál picit.)

Igazából, ha valódi a szükség, szűkölködtök, és nem juttok egyről a kettőre az életben, nincs mire alapoznotok a gyerekvállalást, és a párod évek(!) óta nem dolgozik(miért is?), akkor talán itt az ideje a tettek mezejére lépni. Neked kell eldönteni, hogy mi fontosabb.

20L

2013. júl. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Elég rossz arra a buszközlekedés. Sajnos nem tudok dönteni.
2013. júl. 30. 17:38
 10/16 anonim ***** válasza:
Bicikli mindenhova jár, max 45 perc alatt ott vagytok. Ez nem távolság...
2013. júl. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!