Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet az alabbi he;lyze...

Hogyan lehet az alabbi he;lyzetet lereagalni? Bovebben lent. Ferfiak valaszat is varom!

Figyelt kérdés
Tehat a feleseg igaz nem teljesen egeszseges mert magas vernyomasa van de ez nem indok arra h ne tudna dolgozni. A vernyomas gyogyszerrel kezelve van. Egyszeruen ketoldali munkaundora van. eddig ahany munkahelye volt kul cegekenl kul teruleten egyik sem tetszett mindig kitalal vmi indokot h milyen szemetek bent a cegnel. a ferjnel ki is jatsza h o milyen beteg es milyen rosszul van. bezzeg mikor jon a hetvege es bulizni kell menni, meg mikro elutaznak a betegsenek hult helye van akkor kicsattan az egezsegtol. miheylyst vissza kell emnnie dolgozni rogton beteg. A ferj dolgozik mint egy barom, reggel 6tol sokzor este 10-ig negy orakat vezet soksozr naponta es sozmbaton is bevallal melot h vhogy megeljenek. en ezt abszolute nem tartom fairnek, de kivancsi lennek elsosirban ferfi jeloltekre itt h ok ebben a szituban hogyan lepnenek fel, h regalnak le a dolgot.
2009. okt. 24. 09:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

ezek szerint te vagy a férj?

egyszerű, megmondani neki, hogy innentől anyukám külön kasszán vagyunk, a rezsit felesben fizetjük, a maradék pénzét meg mindenki magára költheti.

2009. okt. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hát igen, az előttem szólónak jó az ötlete!
2009. okt. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

ja

igazatok van

de azért ezt meg kéne beszélnetek szerintem:)

2009. okt. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Üljetek le megbeszélni, egy őszinte beszélgetés sokmindenre megoldást jelenthet!
2009. okt. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Annyira unom már ezt a beszéljétek meg dolgot..egyszerűen hülyeség, mert szerintetek hányszor próbálták már??? Nah mindegy.


Szerintem még az elsőnek a legértelmesebb a hozzászólása.. de én azt vettem észre, hogy ez a gyakorlatban kissé nehezen kivitelezhető.. mert pl. a férfi lesz a szemét, ha nem vesz meg a nőnek mondjuk egy alapvető dolgot, mert épp neki nincs rá pénze. Szerintem a kérdező nem a férfi, hanem a nő kedves barátnője, vagy szerető, vagy a férfi barátja esetleg az anyja:D


Az igazi megoldás szerintem a rövid időrer külön költözés, kiderül hogyan bírja majd...

2009. okt. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat. az utolsonak igaza van, nem a ferj vagyok, hanem a srac ismerose, (nem szereto), jo ismerosok vagyunk, nekem van sajat csaladom es boldog hazassagban elek, mielott meg erre letamadnanak. A srac nekem onti ki a banatat es maga alatt van es fogalma sincs h mit csinaljon. En drasztikusan oldanam meg a helyzetet a mamaja szerint, mert ugy ahogy az elso leirta leulnek vele beszelni es elmondanam h mennyire nem vagyok boldog es rosszul erzem magam a boromben es valasztas ele knyszeritenem vagy osszeszedi magat es dolgozik vagy valok. a baj h a srac tul lelkiismeretes es valasra nem akar gondolni, de pl en szemely szerint egy ilyen novel nem elnek egyutt egy percet sem. Pedig no vagyok!!! csak tudjatok eleg rossz nezni h atjon munka utan hozzank mikor mar mogotte van egy nap 9 korul h elsirja a banatat es mikor fonoman probalunk a ferjemmel puhatolzoni meg egyebek akkor latni a megkeseredest rajta ami nem csak a faradsag hanem a kilatastalansag inkabb. foleg lat minket boldog hazassagban elni es miota megszuletett a picikenk azota meg jobban maga alatt van neha. szeretne babat de h lehet egy ilyen kapcsolatra egy csaladot alapitani??? mivel meg a rsac um fiatal jokepu sokkal jobb not is talalhat maganak en elhagynam. ezert erdekelt masok velemenye ill ferfiake is h ok ezt h reaglnak le a szitut?
2009. okt. 24. 09:45
 7/11 anonim ***** válasza:

Nem mintha közöd lenne hozzá..


Remélhetőleg a barátnőiddel is kipletykálod mások nyomorát :)

2009. okt. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
kedves utolso valaszolo, nem pletykalom masok nyomorat hanemmask velemenye is erdekelt h ki mit tenne! foleg ha az illeto ferfi! ha nem erted a kerdes lenyeget akkor mi a fenenek irsz? abban meg igenis kozom van h vki atjon hozzank keso este mikor nalunk kis baba van es alszik, vagy csuszunk furdets altatas es a gyerek kizokken a napi rutinbol, ugyanakkor elkuldeni meg sajnalom. es ilyen npokon en ejszakazom a picivel es nem alszom. ebben az ertelemben sokszor zavar az esti latogatas de ugyanaqkkormeg sajnalom es nem akarom elkuldeni.
2009. okt. 24. 12:27
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát. És a fiú ismerősöd szereti még a feleségét? Szerintem ha ilyen a csaj, előbb-utóbb kiszeret belőle. Megoldás lehet a külön kassza, de nehéz. Én egy ilyen nővel nem tudnék együtt élni.
2009. okt. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Akivel ezt meg lehet tenni,meg is érdemli.Mintha az unokatesómat látnám.1x szóltam neki,h ez így nem jó,jól meg is sértődött,h mi közöm hozzá.
2009. okt. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!