Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » 20 év van köztünk a barátnőmme...

20 év van köztünk a barátnőmmel, lehetséges így egy kapcsolat?

Figyelt kérdés
Én 22 vagyok/F a barátnőm meg 40 körül jár,én szeretném ha ezt a dolgot tovább vinnénk,de ő azt mondja hogy ez így nem jó.De engem nem érdekel a dolog próbálkozni szeretnék,de úgy látom ő igazából attól fél hogy nagyon egymásba szeretünk és akár a házasság is szoba kerül.Miért baj mindig az ha két ember között nagy a kor különbség engem ebben a helyzetben egyáltalán nem érdekel vagy ez csak a társadalom miatt van hogy mindenkinek megakarunk felellni.Igazából nincs is kérdésem csak mondjatok valamit ezzel kapcs?

2013. júl. 30. 22:15
1 2
 11/11 anonim válasza:

Áhhh ne hagyd békén!!!nem veszed észre ,hogy csak sajnál!Fél megmondani neked hogy már nem érdekled azt várja,hogy te szakíts ,mert nem szeretne megbántani.Gondold már végig 22 vagy még nem is "éltél". Ha mégis folytatjátok pár év múlva megbánod én is megbántam igaz nálunk csak 3 év a különbség de már megbántam most 30 évesen kellet rájönnöm ,hogy milyen nagy "állat" voltam hogy anno nem mertem szakítani (nem akartam hogy rosszul érezze magát) ,most meg élünk egymás mellet mint 2 idegen csak a gyerek miatt nem válunk.Ezek után döntsd el mit szeretnél !


U.I.:Csak meg ne bánd!!!Tanulj más hibájából ne a sajátod miatt bánkódj xx év múlva!

2013. aug. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!