Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne megoldani az...

Hogyan lehetne megoldani az alvast a felesegemmel?

Figyelt kérdés
Sokszor nem tudunk egy agyban aludni mert kitur az agybol. Lerugdos, ram maszik, utoget meg ilyenek. Ha 20x pakolom arrebb akkor 21x vissza rakja magat. Nem tud rola. Megoldhato ez valahogy? :)
2013. júl. 31. 14:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Csináltassatok egy olyan hatalmas francia ágyat, amelyiken még másik két ember is kényelmesen közétek férne, akkor nem fog álmában rád mászni.

Vagy aludjatok külön ágyon.

2013. júl. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
54%
üss vissza :D
2013. júl. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
61%
Ez nagyon aranyos :-)
2013. júl. 31. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Valamilyen alvászavara lehet. Vizsgáltassa ki magát.
2013. júl. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is a külön ágy lenne jó megoldás. Ahogy látom, ti nem alszotok összebújva, úgyhogy nem lesz szokatlan.

Az éjjeli pihenés pedig fontos! Attól még szeretitek egymást, nem ezen múlik, de ha sokáig nem tudod magad kipihenni, rámehet az egészséged is.

2013. júl. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Addig aranyos amíg nem kell így aludnod, én kiköltöztem a nappaliba inkább.
2013. júl. 31. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Nem a rugdosódásra írtam, hogy aranyos, hanem arra, ahogyan leírta a férj. És mivel smiley-t tett a végére, gondolom nem olyan véres a helyzet.

Amúgy pedig az én párom úgy horkol, hogy még a szomszéd szobában sem tudok aludni, tehát ismerem az ilyenfajta problémákat.

2013. júl. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Addig aranyos ameddig nem vagy lilara rugdosva :D meg szerencse, hogy mar van gyerekunk. Osszebujva alszunk el mindig es par ora mulva ezt csinalja.
2013. júl. 31. 14:59
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Szélesebb ágy, külön matraccal. Nálunk pl. egyben van a rugós matrac és ha a férjem éjjel fordul egyet, úgy jár alattam a matrac, hogy tengeribeteg leszek. Egyszer aludtunk a sógoromék széles ágyán (mindketten száz kiló felettiek, azért olyan nagy) csodás volt. Egy ágyban aludtunk, mégis úgy kellett átintegetni egymásnak jó éjt kívánni.
2013. júl. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Nagyobb ágy: Sokszor forgolod én is , én ha álmodok akkor szoktam . Egyszer úgy oldalba ütöttem szegény férjem ,hogy felíjedtem én is annyira fájt a könnyököm . Neki meg fojtak a könnyei :neki az oldalán reggelre szép lila folt volt..

Nálunk a nagyobb ágy vált be. De most már azért ritkán verem a férjem álmomban ../ Az is lehet ,hogy bosszut akar állni rajtad csak nappal nem meri lerendezni lehet nem is alszik /

2013. júl. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!