Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne megoldani az...

Hogyan lehetne megoldani az alvast a felesegemmel?

Figyelt kérdés
Sokszor nem tudunk egy agyban aludni mert kitur az agybol. Lerugdos, ram maszik, utoget meg ilyenek. Ha 20x pakolom arrebb akkor 21x vissza rakja magat. Nem tud rola. Megoldhato ez valahogy? :)
2013. júl. 31. 14:45
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Ismerős szitu.

Én egy régi nagyon széles francia ágyat újítottam fel pontosan ezért mert a párom nem bírt nyugton aludni. Mi akkor a vásárolt francia ágyat kitettük a másik szobába és a nagyapáméknál egy régi franciaágyat elhoztuk ide, darabokban én azt megerősítettem elég masszív lécekkel plusz egyik ismerősöm szerzett hozzá egy szivacsot amit egyedileg méretre vágtak, azt tettük oda rá, a rúgós régi matracot meg kidobtuk.

Így van egy olyan széles franciaágyunk amin legalább 4 ember elfér majdnem olyan széles mintha 2 franciaágyat egymás mellé tolnánk.

Ezen elvagyunk, mivel a párom szeret szét terülni az ágyon, mert mi csak akkor bújunk össze amikor elalszunk utána már terül minden felé, így van neki egy külön része én meg elvagyok a saját kis oldalamon.

Mi ezt így oldottuk meg. Csoda hogy elég nagy a szobánk ahhoz hogy betudtam hozni ide.

2013. júl. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Most vagy a Kordáéknak, vagy Gáspáréknak van olyan szobája, ami teljes egészében egy bazi nagy ágy, az jó megoldás lehetne nektek is :)

Egyébként ez valami alvászavar lehet tényleg, fel kellene keresni egy alvásközpontot.

2013. júl. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ismerős a sztori, én állítólag minden este pontosan fél 3 és 3 között húzom le páromról a takarót. Ezt áthidaltuk azzal, hogy bekészít magának egy külön takarót, pedig direkt vettünk kétszemélyeset, mert az milyen meghitt. Nem gondolom, hogy alvásproblémája van, mindenki álmodik éjjel, és ez reakciót válthat ki, de azért a rugdosódás már kissé fura. Nekünk 160X200 cm-es a matracunk, nincs helyhiány az tuti, pedig régen kisebb ágynál volt, hogy egyikünk a földre került:D Azt hiszem be kéne ruháznotok nagyobb ágyba, jelenlegi mekkora?
2013. júl. 31. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
ne tudd meg milyen keskeny helyen elférek én már a franciaágy szélén :)
2013. júl. 31. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Hihihi, az én párom, ő férfi, ugyanez. 190 centis, bár szálkás, de ha ráteszi a lábait a bordámra, akkor pfúúúú! :D

Megoldás: nekünk asztalossal csináltatott 220x220as matracunk van, amiből még mindig 150 centi a páromé. :D Deee a 70 centi elég nekem, mert vékonyka vagyok. :)

2013. júl. 31. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Kiskifli-nagykifli nektek nem jött be? Az én párom ilyen. Én menekülök éjszaka, ő mászik utánam. :) Kiskifli-nagykifli nekünk bejött. Egyébként a kétméteres ágyból jó ha 40 cm az enyém. Bár én ezt imádom.
2013. júl. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Nagyobb ágy.

Nálunk olyan szitu volt, hogy a párom szépen kifordul aludni alszik kb. fél-1 órát utána pdig kiterül, mint egy döglött béka, mi is nagyobb ágyal oldottuk meg. Amíg a régi volt akkor hajlamos volt egyszer-kétszer orba csapni :D

2013. júl. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Én is böködöm meg "rugdalom" a férjemet. De csak mert néha nagyon unom, hogy nem tudok aludni a horkolásától. :D Megoldás nektek: külön ágy. Nekünk: orrtapasz. Vagy külön szoba. Még nem tudom, melyik válik be. :)
2013. júl. 31. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

240 cm széles a franciaágyunk,pedig mindketten vékonyak vagyunk,de igy kényelmes,mert előtte folyton összeütköztünk :)

Este egy takaró alatt összebujva elalszunk,reggel két külön takaró alatt ébredünk az ágy két végében :)

2013. aug. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!