Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha bunkó anyum?

Mit csináljak ha bunkó anyum?

Figyelt kérdés
Elég akaratos anyum, és nem tudom mit csináljak.:/ nem nagyon tudom elmagyarázni, de remélem értitek.:|

2013. júl. 31. 20:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szállj magadba. Én is lennék, ha így beszélne a gyerekem.
2013. júl. 31. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

(Szállj magadba.... )

Semmi rosszat nem mondtam! Nem értelek. Az előzőket nem én a kérdező írtam.

2013. júl. 31. 20:20
 3/15 anonim ***** válasza:
0%

Az, hogy bunkó az anyukád, nem rossz?

Én kérek elnézést.. felénk szülőről így beszélni nem szokás, ha felétek igen, ám legyen.

2013. júl. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Várj pár évet, amig nagy kislány leszel, és addig is, fogd be a szádat és fogadj szót a szüleidnek.
2013. júl. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%

Ezzel most nem értek egyet, szerintem itt ugyanis feltehetőleg konkrétumokról van szó, ill. egy nehezen kimondható érzésről, amit igenis ki kell mondani, és ennek az első lépése igenis valami ilyesmi. Egyáltalán nem baj, ha első lépésben csak vulgáris szavakkal lehet körülírni, az a fontos, hogy valahogy igenis ki lehessen mondani.


Igen, van az a szabály, hogy szülőről ilyent nem mondunk, az én gyerekkoromban is ez volt, de énszerintem ez a szabály veszélyes, vagy legalábbis az én családomban nagyon rosszul értették a felnőttek, mert ezek a rosszul értelmezett szent dolgok megakadályozták még azt is, hogy az ember egyáltalán megfogalmazzon dogokat, és akkor egyes rossz dolgok ijesztően el is húzódhatnak.


Konkrétumok nélkül persze nem lehet megmondani, hogy igazad van-e vagy hogy mi lenne a megoldás, de akár lehet igazad is, vagy lehetnek akár valós problémák is, szóval szerintem csak azért önmagában még ne szégyelld Magad hogy kitetted a kérdést, meg hogy így tetted ki. Virágnyelven nem lehet előrelépni.

2013. júl. 31. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Nemko77 ***** válasza:
Kicsit azért kifejthetnéd a dolgot, mert ha azért bunkó mert csámcsog és böfög az megint más, minthogy azért bunkó mert azt mondta, hogy ne piálj 13 évesen, hanem tanulj te kis takony. (már ha kis takony vagy)
2013. júl. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Sajna van ilyen szülő nekem (anyós )nem tudom hány éves vagy amikor megteheted anyagilag költözz el ,mi is ezt tervezzük !!!
2013. júl. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Először én is azt hittem hogy csak velem gyerekkel van a hiba, de nálunk voltak piálások is, felnőttek verekedése, felnőtt családtagok öngyilkossága amik el lettek titkolva meg ilyenek. Szóval így a nyers szavak kimondásától még nem kell szégyenkezned, inkább az a lényeg hogy megoldódjanak a konkrét problémák. Ha esetleg itt nem tudna senki segíteni, és nyomasztanak a dolgok akkor majd megpróbálhatod ezt is


[link]

2013. júl. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
néha a barátaimmal is olyan, amilyennek nem kéne legyen...
2013. júl. 31. 20:40
 10/15 Nemko77 ***** válasza:
Kezdem azt hinni, hogy ez csak szívatás... Légyszi mondj valami konkrét dolgot, mert így tényleg nem lehet segíteni
2013. júl. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!