Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Éppen mi jár a fejedben? Min...

Éppen mi jár a fejedben? Min rágódsz?

Figyelt kérdés

#jelen #gongolatok
2013. aug. 1. 00:01
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/100 anonim ***** válasza:
97%
Hogy jövőre hogy menjek át szigorlaton.
2013. aug. 1. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/100 anonim ***** válasza:
92%

Pörköltre dinnyét ettem, és most csikar a hasam, de vendégeink vannak, és éppen a vécé melletti szobában diskurálnak, a szobaajtó meg nyitva, hogy legyen egy kis kereszthuzat.

Hülyén érezném magam, ha ott "hasmennék" tőlük 3 méterre...


Szóval azon rágódok, hogy mikor mennek már aludni!!!

2013. aug. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/100 anonim ***** válasza:
97%
Éppen az jár a fejemben, hogy mennyire rosszul érzem magam! Banatos, magányos, szomorú, stresszes, reménytelen stb... Vagyok! Már 1 hónapja nem beszéltem két szót sem a férjemmel, mert nagyon csúnyán osszevesztunk pont az utazása napján es nem akar velem beszélni! Hát ezen agyalok egyfolytában....
2013. aug. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/100 anonim ***** válasza:
98%

Elkövettem azt a hibát, hogy beköltöztem arabokhoz házvezetőnőnek. Két hónap alatt kicsináltak idegileg.

Azt mondták, bármikor kimehetek természetesen, amikor a munkámmal végeztem, ehhez képest ma mondtam, hogy holnap délután kimennék, erre közölte hogy hétköznap ne akarjak már kimenni és nem.

A legjobb az, hogy egyébként egy albérletet mentem volna megnézni, mert jövő héten ki akarok költözni... szívem szerint most rögtön lelépnék, de még náluk van a júliusi fizum, azt nem akarom veszni hagyni, ha már ennyit szenvedtem érte.


Egy dolog már biztos: soha, soha többé nem kezdek arabokkal :(

2013. aug. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/100 anonim ***** válasza:
97%
Most épp az jár a fejembe hogy reggel kiírtam egy kérdést és nincs a saját kérdések mappában.... Szóval valószínűleg kikell írnom még egyszer mert valamilyen úton módon eltünt :-/
2013. aug. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/100 anonim ***** válasza:
97%
egy pasi lépésein.
2013. aug. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/100 anonim ***** válasza:
98%
Pisilnem kell, de lusta vagyok felállni.
2013. aug. 1. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/100 anonim ***** válasza:
98%

egy órája kaptam a hírt, hogy autóbalesetben meghalt a középiskolai padtársam. 35 évesen. Két ovis kislànya van, férje életveszélyes állapotban.

nem tudok aludni. nem megy.

2013. aug. 1. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/100 anonim ***** válasza:
97%
Apámon. És senki nem ad választ... :)
2013. aug. 1. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/100 anonim ***** válasza:
97%
7-es, en iiis, ugyanez! :D
2013. aug. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!