Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Éppen mi jár a fejedben? Min...

Éppen mi jár a fejedben? Min rágódsz?

Figyelt kérdés

#jelen #gongolatok
2013. aug. 1. 00:01
 11/100 anonim ***** válasza:
97%

Nagyon éhes vagyok, és rántottát szeretnék enni.

Azon rágódom, hogy most neki álljak-e sütni vagy pedig ne.

(Nem vicc, halál komoly.)

2013. aug. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/100 anonim ***** válasza:
91%
Miért nincs munkahelyem, miért nincsenek barátaim, miért vagyok egyedül, miért vagyok mindenhez tehetségtelen, mi lesz velem. Ezek szinte mindig az eszemben vannak és rágódok rajtuk. Gondolkozok miért születtem egyátalán, ha ennyire nem tudok élni.
2013. aug. 1. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/100 A kérdező kommentje:
Első: Komolyan, el se hiszem! Én is pont ugyanezen filóztam:D
2013. aug. 1. 00:37
 14/100 A kérdező kommentje:
8: Őszinte részvétem:(
2013. aug. 1. 00:37
 15/100 A kérdező kommentje:
4: Hol élsz most?
2013. aug. 1. 00:38
 16/100 anonim ***** válasza:
97%

Egy lányon aki nagyon hiányzik de nem beszélhetek vele mert azzal csak magamat kínoznám tovább.

17/f

2013. aug. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/100 anonim ***** válasza:
98%

olvastam korábbi kérdésed az arabokról, sajnálom h így eldurvult a helyzet, menekülj amíg tudsz! Még jü h nem mentél ki velük Egyiptomba.


Én azon gondolkozom h vajon most mit érzek, a barátom elutazott pár hétre és eleinte nagyon hiányzott, de beindult nálam vmi önvédelmi módszer, h csakazértis jól érezzem magam nélküle és emiatt van lelkiismeret furdalásom, mert annyi programot szerveztem h nem is hiányzik annyira...és már azon merengek h vajon szeretem-e őt, és nagyon rossz érzés...bárcsak vki megmondaná a frankót! Egyszerűen nem láttam már jóideje, hangját se hallottam

2013. aug. 1. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/100 anonim ***** válasza:
97%
Azon hogyan képezzem a kutyámat, hogy jó legyen :)
2013. aug. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/100 A kérdező kommentje:
17: Szerintem ha újra találkoztok úgy is érezni fogod, hogy mi a helyzet. De azért, mert elvagy más nélkül még nem jelenti azt, hogy nem szereted. Én mindig is utáltam azokat, akik feladnak mindent magukból egy kapcsolat kedvéért, minden hobbit feladnak, a barátokat elhanyagolják, aztán ezeknek az embereknek is kell újraépíteniük magukat teljesen egy szakítás után. Inkább élvezd csak a nyarat.
2013. aug. 1. 00:46
 20/100 anonim ***** válasza:
97%
4. vagyok, Budapesten élek. Én is örülök, hogy nem mentem ki velük, nem is megyek, az már biztos. Így is nagyon kemény lecke ez.
2013. aug. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!