Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Éppen mi jár a fejedben? Min...

Éppen mi jár a fejedben? Min rágódsz?

Figyelt kérdés

#jelen #gongolatok
2013. aug. 1. 00:01
 41/100 anonim ***** válasza:
100%

Mennem kéne aludni, de este voltam olyan szétszórt, hogy nem pakoltam el az ágyamról és most tele van mindenféle kacattal. :) Lusta vagyok elpakolni. Ráadásul éjjel melóban bedurrantak a térdeim és bokáim a folyamatos rohangálástól, és alig bírok ráállni.

21L

2013. aug. 1. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/100 anonim ***** válasza:
100%
Azon gondolkodom, hogy hogy lehet ennyire csodalatos erzes a pici fiam mozgasa a pocakomban?! Egesz ejjel ebren lennek csak, hogy minden mozzanatat kielvezzem. Imadom ezt az ersest. Es mar most tudom, mennyire hianyozni fog 2 honap mulva de kozben turelmetlenul varom, hogy vegre a karomban tarthassam :)) 30 hkm (elso baba)
2013. aug. 1. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/100 anonim ***** válasza:
100%

Nekem azon, hogy vajon ma mit csinálnak a bőrömmel a dokik. Bőröm alatt ismeretlen eredetű gyulladás van, ha vágnak el is küldetem szövettanra, ez már nem az első eset. Baromira félek, hogy az az átkozott szuri mennyire fog fájni és, mennyit kapok, mert elég nagy és mély a cucc (az én tapintásom szerint). Már azon reménykedem, hogy altatnak. (De télleg nagy sztem ez határeset). :S

24/N

2013. aug. 1. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/100 anonim ***** válasza:
27%
Ki fogtok röhögni, de én éppen azon, hogyan lehet egy ember annyira barbár, hogy elveteti a saját gyerekét.
2013. aug. 1. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/100 anonim ***** válasza:
10%
Éppen a pinára gondolok.
2013. aug. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/100 anonim ***** válasza:
100%

Megbántottam valakit, és lelkiismeretfurdalásom van!

Ha visszamehetnék az idôben, tiszta lappal indulhatnék, teljesen másképpen cselekednék.

2013. aug. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/100 anonim ***** válasza:
100%

Mikor tudjuk a meghívó kihordást folytatni..


Mennyibe fog kerülni az esküvő, lesz-e munkám addig...


Mrjek-e nekiállni újra a dioloma befejezésének...


Mit vigyek a strandra ma, és holnapra jó lenne megfőzni..:)

2013. aug. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/100 anonim ***** válasza:
100%
Jelenleg azon, hogy úgy érzem, kicsit leégett a hátam tegnap, mert fáj, és mit kenjek rá.
2013. aug. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/100 anonim ***** válasza:
100%
Azon hogy elmegy a nyár és nem csináltam semmit, a következő félévem durva lesz, munkát kéne keresnem és szakdolgozatot írnom. Félek az államvizsgától, foglalmam sincs milyen.
2013. aug. 1. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/100 anonim ***** válasza:
100%
Azon, hogy a tegnapi féltékenységi jelenetem otthon jogos volt e vagy sem. Az eszem azt mondja, hogy nem volt jogos, csak beképzelek ezt-azt és túlgondolom a dolgokat, de valami miatt rossz érzésem is van... kérjek bocsánatot a páromtól, hogy meggyanúsítottam és belenéztem a telefonjába vagy hagyjam a francba és majd lesz valahogy?
2013. aug. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!