Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Éppen mi jár a fejedben? Min...

Éppen mi jár a fejedben? Min rágódsz?

Figyelt kérdés

#jelen #gongolatok
2013. aug. 1. 00:01
 81/100 anonim ***** válasza:

nekem rengeteg dolog jár a fejemben, pl. hogy rohadtul örülök, hogy vége a mai napnak, a munkahelyemen az érzelmek kicsit elszabadultak negativ irányba, plusz olyan dolgokról kell magyarázkodnom, amikről igazából nem kellene. plusz itthon is elég feszült a helyzet, valahogy ma mindenki nyűgös és ideges körülöttem, és sajnos én se vagyok valami siknyugodt....

nem is értem mi van ma az emberekkel, mintha kifordultak volna magukból!?

plusz azon, hogy remélem nem jön meg, mert akkor lőttek a holnapi szerelmi légyottomnak a szeretőmmel, és most iszonyat szükségem van ilyen testi jellegű feltöltődésre, olyan mint a fény az alagút végén.

harmadrészt az jár a fejembe, hogy mit kell elvégeznem igy ünnep környékén, mit fogok sütni, hogy fogom beprogramozni az időm, stb. stb.

ez mellett még ezernyi dolog van a fejemben, de ezek a fő témák, legszivesebben kikapcsolnám magam, csak sajnos nem megy. várom, hogy este legyen, lefeküdjek aludni, és reménykedem, hogy a holnapi nap szebb lesz.

2014. ápr. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/100 anonim ***** válasza:
95%
81-es válaszoló, az van, hogy front van. :) Ma/tegnap/holnap ilyenek vagyunk/voltunk/leszünk.
2014. ápr. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/100 anonim ***** válasza:
91%
Azon,hogy engedjem-e el akit kimondhatatlanul szeretek vagy tartsak-e még ki,bár tudom kitartani sincs értelme.
2014. ápr. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/100 anonim ***** válasza:
91%
A holnapi állásinterjú, meg egy alkalmi munkával kapcsolatos megbeszélés, és hogy a kettő egy napon lesz, és reggel korán kell kelni hozzá. Meg hogy ennék egy kis mazsolás túrót, pici citromlével, meg mézzel összekeverve.
2014. ápr. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/100 anonim ***** válasza:
91%
Azon, hogy felmondtam a munkahelyemen a gyermekem betegsége miatt, és ha megműtik, jobban lesz-e, és találok-e megint rendes munkát.
2014. ápr. 16. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/100 anonim ***** válasza:
91%
Szerencsére semmin. Régen mindig rágódtam, de rájöttem, hogy csak az elmém édesded játékai ezek és én egyáltalán nem élvezem és nincs is szükségem rájuk. Már csak gondolatok suhannak át az agyamon, jönnek és mennek, de nem rágódom. Ennek nagyon örülök. Igen, ezen "rágódom". :-)
2014. ápr. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/100 anonim ***** válasza:
Azon, hogy hogy van az, hogy más cuccai például mosógép/mosogatógép/ 2-3 év után megpurcannak a mi mosógépünk meg 12 éve megy a mosogatógépünk meg 10 éve, hiba nélkül, ráadásul eléggé sokat használjuk.
2014. ápr. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/100 anonim ***** válasza:
49%
Azon, hogy hol van a válaszom!
2014. ápr. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/100 anonim ***** válasza:
91%

Azon, hogy vajon jó lépés volt-e teljesen egyedül elköltözni nagyon-nagyon messze, egy másik országba. Vajon jól választottam-e, megérte-e szinte mindent hátrahagyni és egy lapra feltenni mindent. Vajon hogy fog alakulni a jövőm?

Rendeződnek-e a problémáim.

És miért esett ma reggel a hó, amikor már olyan szép meleg idő volt. :)


23/N

2014. ápr. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/100 anonim ***** válasza:
Azon rágódom,hogy mit fözzek,készítsek Húsvétra.
2014. ápr. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!