Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell a szülei miatt...

Miért kell a szülei miatt állandóan veszekedni?

Figyelt kérdés

Párommal itt élünk a szüleimmel készülget a kis házunk, most is összekaptunk mert mehetnéke volt a szüleihez, nem gond, csak állandóan kérdezem minden másnap, hogy mikor megyünk, mondja így nincs kedve úgy nincs kedve, elege van hogy csak a pénzt hánytorgatják felfele.

Aztán mi előtt elment, autóval akart 3 utcányira és nem engedtem mert elvileg az enyém!Még neki állt följebb hogy mi az hogy csak én vezethetek, hát még jó, félek ha ő vezet, mert őrült agresszív módon teszi.

Na mindegy összekaptunk.

Elment, és nagyon haragszok rá.

Még ő mond csúnyát az ÉN SZÜLEIMRE, mikor ők mindenben segítenek, a múltkor nekünk kellett használt tégla, apukám vett végül na és mondja az apja hogy NEKI is lett volna eladó, hát köszönjük, mondtam abból nem kérünk!

A drága párom sem veszi észre hogy amióta nem pénzeljük apóst és anyóst, ki akarják "tagadni" hisz kötelezik hogy jelentkezzen ki abból a házból! Miközben van ott még +2 menye is, és elvileg azért nem kapnak lakás támogatást mert a párom oda van be iratkozva!

Na mindegy kicsit bonyolult ez a történet, és ideges is vagyok! Csak nem tudom hogy kellene vele megbeszélni hogy a drága szülei miatt nem kellene velem úgy beszélni mint akit az utca sarkon szedett föl.


2013. aug. 3. 14:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Látom nálatok zajlik az élet:D
2013. aug. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért akit az utca sarkon vesz fel azzal beszélhet csúnyán?
2013. aug. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Jézus hány évesek vagytok és ti közös házat építetek nem tudom hogy röhögjek vagy sírjak....
2013. aug. 3. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!