Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek bunkóság volt...

Szerintetek bunkóság volt szólnom?

Figyelt kérdés

Elhatároztam, kb. 1 hónapja, hogy fogyózok, mostanában feljött rám egy 5-6 kg felesleg. Még egyetemista vagyok, a nyáron keresett pénzemet félreteszem, mert lesz egy nagyon költséges műtétem. Szóval pénzt kajára anyutól kérek. Ebben az egy hónapban elég sok kefírt meg jogurtot vettem, viszont többször volt, hogy vettem egy nap pl. 5-öt,és már másnapra nem volt egy sem, úgy hogy én egy darabot nem ettem. Gondoltam, anyu is tudom, hogy szereti, hát tőle nem sajnálom ,meg ő ad rá pénzt is,nem gond, elfogy veszek újat.

Tegnap reggel vettem 7 darabot, megettem este egyet, benéztem ma délután a hűtőbe, hát egy darab sem volt. Kíváncsiságból megkérdeztem anyumat, hogy mennyit evett. Mondja, hogy egyet. Megkérdeztem bátyám barátnőjét (1éve nálunk lakik, még tanul, 19 éves, nem dolgozik, bátyám meg mi tartjuk el.) Mondja,hogy 4-et vagy 5-öt.

Erre tökre kiakadtam és mondtam neki, hogy azokat magamnak vettem, meg hogy nekünk nem megy olyan jól, hogy napi 5 joghurtot egyen egyedül ő. Plusz meg kéne tanulni osztozkodni, nem, hogy mindent megesz, amit talál... mivel kiderült, hogy anyu, csak nagyon ritkán evett ezekből a joghurtokból.

A csaj szó szerint leordított, bátyám pedig azt mondta, hoyg milyen gyerekes vagyok, hogy "néhány" joghurton felkapom a vizet.


2013. aug. 3. 17:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
37%

ha eddig nem szóltatok neki, akkor egyből ordítani nem kellett volna vele, csak max a bátyádnak szólni, hogy szóljon rá...

Mondjuk az erős, hogy erre meg ő visszaordított... De mégis, mit ordított? Azt nem írtad.

2013. aug. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
nem ordítottam! csak szóltam neki.
2013. aug. 3. 17:55
 3/15 anonim ***** válasza:
2%
Onnantól, hogy anyukád megengedte, hogy ott lakjon még ha pofátlan is a csaj szerintem neked nincs beleszólásod. Anyukádnak kellett volna szólni ha zavarja nem neked.
2013. aug. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
azt mondta, hogy hát nincs ráírva a nevem, meg hogy irigy vagyok...
2013. aug. 3. 17:56
 5/15 segbek úr válasza:
83%
NEM VOLT BUNKÓSÁG!!!!!!!! így tovább csajszi,bassz le neki napi 2-3 taslát azt majd észhöz tér. vagy ha nem akkor vágd le a fejét és tűzd ki a kerítésre!:)
2013. aug. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
93%

Írd rá a neved. :)


És mondd meg neki, hogy ha megeszi, vegyen újat.

2013. aug. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%
Gaz, legkozelebb csak egyesevel vedd es edd meg hazamenet. Engem is nagyon idegesitene a kiscsaj.
2013. aug. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%

Nem, nem te voltál a bunkó, hanem a csaj. Mellette még éhenkórász is.

Most akkor te semmiből nem tudsz előre bevásárolni több darabot, mert a csaj akármikor befalja. Álljon már meg a menet. A csaj ment oda lakni, s nem a te dolgod kajáltatni.

Alapból illene megkérdezni, ha nem ő vette, hogy ehet-e belőle.

2013. aug. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
89%
Neki KELLENE alkalmazkodni, nem pedig neked hozzá. Nagyon jól tetted!!! Imádom az ilyen ingyenélő,de arcom akkora,mint egy ház típusú embereket..
2013. aug. 3. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
6%
Ha anyádék engedik, hogy ingyen ott lakjon és így beszéljen, akkor nem nagyon tudsz mit tenni. Miért lakik ott? Miért nem fizet?
2013. aug. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!