Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kell nyilatkozatot...

Hogyan kell nyilatkozatot írni, arról, hogy a mamám ( anyukám részéről) bár ugyanazon házszám alatt lakik, de külön háztartás alá tartozik?

Figyelt kérdés
Ezt mamám nevében kellene írni. Amúgy a koleszhoz kellene nekem, hogy ne számolják bele az egy főre jutó keresetbe.

2013. aug. 4. 14:15
 1/2 anonim ***** válasza:
82%

Nyilatkozat


Alulírott Kiss Piroska (születési hely, születési idő, anyja neve) kijelentem, hogy jóllehet azonos lakcímen élek Varga Jolánnal (sz. h., sz. i., a.n.), ám külön háztartást vezetek, anyagi helyzetünk egymástól teljesen független.


aláírás, keltezés

tanú1, tanú2


De nem értem, mi olyan bonyolult ezen. Természetesen a tanúknak is kellenek az adataik!

2013. aug. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen :)

Amúgy csak azért bonyolult, mert nem szoktam hivatalos levelet írni, nem is nagyon tanultam, hogy hogy kell,de mindenesetre sokat segítettél :)

2013. aug. 5. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!