Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Összeköltözés mikortól ajánlott?

Összeköltözés mikortól ajánlott?

Figyelt kérdés

Mindent szeretnék tudni, tapasztalatok, vélemények stb.

Hány éves kortól, mennyi ideje tartson a kapcsolat, feltétlenül kell-e hogy mindkét fél keressen ha egy fizetésből is megélnének? (Itt arra gondolok, hogy a fiú dolgozik, a lány tanul még) Ti hány évesen költöztetek össze a barátotokkal? Mit vitetek magatokkal? Háziállatot vinnél magaddal vagy hagynád a szüleidnél?


2009. okt. 26. 10:24
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
100%

"Minden haznal mas a szokas".

En 18 eves voltam amikor ossze koltoztem az exemmel, videkrol Pestre. Mindketten dolgoztunk, majd 1 ev utan haza koltoztunk, 20 evesen szultem a lanyomat. 21evesen mar egyedul allo anya voltam.

Most nem sietnem, el.

Pl. Egyik legjobb baratnom 18 evesen ferjhez ment van 3 gyonyoru fiuk, es azota is jo rajuk nezni, annyira jol vannak.

Ha szerencsed van eltalalod, ha nem akkor?......

32/N

2009. okt. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
ja, és persze akkor még nem a férjem volt :DD
2009. okt. 26. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
Laktunk már egyedül majdnem 1 hónapig. Nyaralásnál is ketten voltunk, és mikor a szüleim gyógykezelésen voltak, akkor is.
2009. okt. 26. 10:50
 14/27 A kérdező kommentje:
Főzni még nem mindent tudok, de megbeszéltük, hogy majd megtanít.
2009. okt. 26. 10:52
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
szeret főzni? Tud is? Megtartani!!!:)))
2009. okt. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Azért a 200 fölött keressel kéretik vigyázni! Az én párom is kétszáz fölött keres és a jövedelme talán az albérleti díjat, hiteltörlesztéseket (áruhitel, mert sok minden kellett a lakásba) és a rezsit fedezi. Az összes többi dolog, a kaja, a ruha, a mosószer, stb. az én pénzemből megy.
2009. okt. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Kiszámoltuk, hogy 250 E ft-ból azért ki lehet jönni havonta. Eleinte nehéz mert kell ez meg az. Nekem gyűlik a pénzem a bankban, saját lakásra.
2009. okt. 26. 11:02
 18/27 anonim ***** válasza:
52%
200 fölött keres hellómi?! mi a probléma?
2009. okt. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hogy ki; milyen szemszögből nézi a dolgot. Én ezzel a céllal nézném az egészet: a lényege egy párkapcsolatnak és a "nagy Ő keresgélésnek" az, hogy minél előbb kiderűljön összeilletek-e?! Egy hónap után én belevágnék, mert minek kéne "járogatással" húzni az időt??? A lényeg mindig ugyan az, amit a 2. mondatom takar. Lakva ismerni meg a másikat, nem pedig úgy, hogy egyszer-kétszer találkozgattok egy héten 2-3 órára. Ez semmi a megismeréshez sztem! Az összeköltözésnél hamar kiderül minden, hogy mennyire tudtok egyymás mellett maradni akkor is, ha gondok-bajok vannak. Ha működik a kapcsolat köztetek akkor hosszú évekig együtt tudtok lakni. Ha nem akkor pedig időt takarítottál meg magadnak és hamarabb lehet újabb kiszemeltet nézni. Mindenképp minél előbb jobb összeköltözni. Rövidke az élet a keresgélésre. ;o)
2009. okt. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
A kommentedben írtad, hogy a párod már csak akkor szeretne, ha már dolgozol. Mivel ebben a döntésben az ő véleménye a legfontosabb, hát ezt messzemenően figyelembe kell venni. (Valahanyadik előző válaszoló)
2009. okt. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!