Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ma elpakolt a férjem és...

Ma elpakolt a férjem és itthagyott, azért mert sok a hitelünk. Van ebből egyedül kiút?

Figyelt kérdés
Únta, hogy nem marad semmi a fizetéséből és ő élni akar. Az összes hitel az én nevemen van. Szeretnék meghalni de a gyereket meg a szüleimet sajnálnám. 4 hónapja munkanélküli vagyok és nem tudtam fizetni a hiteleket. Azt hiszem sokkot kaptam csak ülök és nem érzek a lelkemben semmit. Az utóbbi időben sokszor mondta, hogy itthagy mert nincs élete. Most megtette.
2009. okt. 26. 13:04
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
69%
Gerinces egy embert választottál.A lakás amin a hitel van, az közös?vagy az is csak a te neveden van?
2009. okt. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
88%

Te jó ég!Egy állat a férjed, már bocs, hogy ilyeneket írok!

Nem tudsz esetleg anyudékhoz költözni?Van kiút, csak ne add fel!Tudom, így most baromi nehéz, és az nem kifejezés, de biztos van megoldás!!!!

2009. okt. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

Szia, ez szomoru. Menjel be a bankba, kerdezd meg ott, hogy mit csinaljal!!! Menjel minel elobb, talan meg ma, most. Ha van valaki, akivel eltudnal menni a bankba, kerd meg, menjen veled. Egyedul ne menjel, ugy nem jo.

Aztan ha nincs szamodra jo otletuk, akkor add el a hazat, koltozzel a kicsivel a szuleidhez. Van naluk hely?

Add be a valast, es kerjel gyerektartast a parodtol, mert levegobol nem tudsz megelni.

Az onkormanyzatnal vannak kulonfele segelyek, atmeneti segely, rendkivuli segely...stb. es a csaladsegitohoz is menjel el!

Intezkedj!!! Tudom, hogy most nagyon de nagyon nehez, de hidd el, hogy erosnek kell lenned es cselekedned kell! Senki nem fog segiteni, latod meg a ferjed is otthagyott, akkor kire szamithatnal? Csak magadra!

Menjel, intezkedjel, es ird meg, hogy mire jutottal!

Mennyi idos a gyerek?

2009. okt. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Kitartás!!!Remélem meggondolja magát a férjed és csak egy kis időre van szüksége. Egyébként hiába hagy el és hiába van csak a te neveden a kölcsön,mivel házasok vagytok feleződik a vagyon és a tartozások is.Teljesen mindegy,hogy kinek a nevén van.A gyermeked végett pedig szedd össze magad,ne mutasd,hogy szomorú vagy,mert a gyerek sínyli meg, a halál gondolatát meg teljesen verd ki a fejedből!
2009. okt. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%
Hol laktok es a szuleid? Ott elnek a kozeledben?
2009. okt. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
100%

Persze, van.

Nyugodj meg!

Menj el a bankba, beszélj vele, hogy nehézségeid vannak,DE FIZETSZ, várjon!Olvasd el sürgősen az apró betűt, inkább eg ybarátnőddel közösen, nehogy kilakoltassanak!

Menj el a családsegítőbe, kérj segítséget(pénzügyi tanácsot, megélhetéshez segélyt) és tanácsot a cselekvéshez, Segítséget is, segítsen kérvényt írni, kísérjen el!


Menj al a nép ügyvédjéhez, hetente van a bíróságon kérj tanácsot!


Az önkormányzattól kérj átmeneti segélyt, meg mindent, amit lehet, s előlegezzék meg a gyerektartást, míg a férjedtől hozzájuthatsz.

Adj be válópert, s ott a gyerektartást kérd, asszonytartást, s az adósság megosztását is, ha úgy van.A férjednek kötelességei vannak, akkor is, ha a nevén nincs semmi.


Mire van az a hitel? El kell adni, s úgy visszafizeted a hitelt!


Hogy kaphattál egyedül?

Téved a férjed, hogy csak így kiléphet. Kötelességei vannak.

2009. okt. 26. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Csak az én nevemen van a ház. Áhh nem értem mi van velem tombolnom kellene és mégsem teszem.
2009. okt. 26. 13:13
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Keress egy olyan rokont, aki ügyes az ilyesmiben(pénz, ingatlan) és kérd meg, hogy segítsen!

ElaDOD A HÁZAT, VESZEL EGY PICI LAKÁST, VAGY HAZAKÖLTÖZÖL. Van megoldás! JKérj segítséget!

Nem jó ötlet a gyerekre hagyni az adósságot!

2009. okt. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

Hiába ment el, a hitelek változatlanul közösek (ha házasságban éltek, akkor minden hitel közös függetlenül attol, hogy kinek a nevén van!, mert közös szerzemény), a fele törlesztést ugyanúgy kell neki fizetnie. Menj minél elöbb ügyvédhez és add be a válópert. Ha elváltk, akkor gyerektartást is kell neki fizetni, nem leszel annyira rossz helyzetben, mint ahogy elsöre gondolod.

AZ nem ugy van, hgy sokallja a fizeni valókat és egyszerüen lelép!

Örülj neki, hogy megszabadulsz egy ilyen alaktól!

2009. okt. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Van megoldás. Ha nem tudod fizetni a ház törlesztőjét, akkor próbáld meg kiadni albérletbe. Abból általában bejön annyi, hogy a törlesztőt tudd fizetni. Addig költözz a szüleidhez, vagy valakihez, amíg nem lesz munkád. Kitartás, mindig lesz valahogy!
2009. okt. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!