Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mániás depresszióból mi a...

Mániás depresszióból mi a kiút, ha teljesen egyedül vagy?

Figyelt kérdés
Régen rengeteg barátom volt, de sikerült mindet elvesztenem, volt, akik az én hibámból tűntek el, én veszekedtem velük; a zöme viszont egy "kedves" embertársam tevékenykedéseinek köszönhetően (sz@rkavarás). Senkivel nem beszélgetek, senkivel nem találkozok, már szinte alig mozdulok ki mert nincs hova, és szerintem mániás depresszióm van, mondta már más is. Családom nincs akikkel megbeszélhetném(eléggé széthullott családom van), se barátaim, és már nagyon belepusztulok egyszerűen nem bírom elviselni, minden másodpercet szenvedéssel élek meg, kivéve amikor egyszer hirtelen megváltozik a hangulatom olyan 2-3 órára; de akkor is attól félek hogy visszajön ez a depressziós állapot. Nagyon szenvedek és nem bírom, mit tegyek ellene? Akik már tapasztalták a mániás depressziót (leírhatom hogy miért gondolom hogy azom van), azoknak mi segített? Pszihológus segítet? Igazából az a baj, hogy én azt hiszem, hogy nem nagyon tudna segíteni, mert nem tudja visszaadni az évek/évtizedek alatt felépített életem, de várom a válaszokat!
2010. nov. 7. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
engem mániás depresszióval diagnosztizáltak, de szerintem és sok ismerősöm szerint, nincs az a bajom
2010. nov. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Csak pszichiáter segíthet az erre alkalmas gyógyszerrel! A gyógyszer csodákra képes, hidd el, tapasztalom én is. ne szenvedj, ha nem muszáj.
2010. nov. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
gyógyszerek nem biztos, hogy segíteni fognak, tapasztalatok szerint hosszútávon sokkal rosszabb velük
2010. nov. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mindenképp kérdezz meg egy pszichiáter, akár netes oldalakon, ha még nem akarsz orvoshoz menni, mert itt kaphatsz olyan választ is, aminek köze sincs a valósághoz, nem vagyunk orvosok, kevés, aki tapasztalatból tud segíteni.
2010. nov. 7. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
szia! anyukám testvére már 17 éve ebben szenved. azóta gyógyszerrel van kezelve, de sose biztos az állapota, mert nincs aki felügyelje mert nem lakik a küzelünkben. valamikor annyira maga alatt van hogy öngyilkos is lenne, ha meg mániázik akkor elmenne a miami beach-ra bulizni...és mindig kiszámíthatatlan. és most derült ki hogy nem is kellett volna 17 évig gyógyszert szednie, csak egyetlen egy dolog segít: a társaság és a szeretet. nincs más gyógymód :( remélem jobban leszel (:
2010. nov. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Jobban vagy már?

Ha nem, és úgy érzed jól esne, beszélgethetünk. Nekem is vannak /hasonló/ problémáim.

2011. ápr. 6. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!