Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én és 9hós kislányom nem...

Én és 9hós kislányom nem tudjuk boldoggá tenni a páromat! 3 hónapja meghalt a huga! Túlreagálom?

Figyelt kérdés
Az iwiwen ezt az idézetet írta magáról:"Se a Föld, se az Ég, se a zöld, se a kék, Se a Nap, se a Hold, Nélküled nem olyan amilyen volt"!Úgy érzem mintha mi már nem tudnánk Őt boldoggá tenni!Mintha nem nem számítanánk olyan fontosnak!
2009. okt. 26. 16:55
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem az idézet azt mondja"nélküled nemolyan amilyen volt!"Nélküle-nem veletek!Ne vedd magadra!
2009. okt. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem természetes, hogy így érez és nem kellene magadra venni az idézetet, mert nem veletek lett más. Egyébként én ugyanígy érzek, nagyszüleim (ők neveltek)3 hónapja haltak meg és nekem sem olyan nélkülük mint régen. A családom mellettem van, de ennek ellenére nehéz túltenni magam rajta és valószínű nem lesz már olyan semmi mint régen, hiszen ők már nincsenek. Persze idővel meg lehet tanulni az elvesztett családtagok nélkül élni, de főleg az első év nagyon nehéz. Legyél vele türelmes és beszélgessetek sokat a testvéréről, nekem ezzel szokott segíteni a párom amikor nagyon magam alatt vagyok és amikor az ő anyukája halt meg, ez akkor is sokat segített. Utána jobb egy kicsit.
2009. okt. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
91%

Megint más ha a szülők halnak meg, és megint más, ha a kishúg. És itt szó szerint, megnéztem a férjed adatlapját, és ott van a képei között a húga, kb 16 éves volt? Mindenesetre még kamasz! Azért ez borzasztó lehet, még nem is élt a kislány :(

És látom hogy a kislányotokról is rengeteg képe van kirakva neki, úgyhogy mindenképpen fontos a családja. Ne aggódj emiatt, friss még az egész :(


Megkérdezhetem miben halt meg a húga?

2009. okt. 26. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
Most néztem meg jobban az egyik képét, valamilyen rák miatt? :(
2009. okt. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

19 éves volt.Csontrák.:(

Sajnos nem tudták megmenteni.Nagyon gyenge volt!:((

2009. okt. 26. 18:04
 16/25 A kérdező kommentje:
6 hónapos volt a bébink amikor meghalt.
2009. okt. 26. 18:05
 17/25 anonim ***** válasza:
Ez borzasztó! Nem tudja ilyen hamar átengedni a szívét a boldogságnak. Ha rátok néz is, csak összeszorítja a szívét a féltés. Időre van szüksége, és hogy szeresd!
2009. okt. 26. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!

Kicsit már jobban is érzem magam!!!!!!!!!!

2009. okt. 26. 18:49
 19/25 anonim ***** válasza:

Szerintem ez az idézet egyáltalán nem arra utal, hogy más nem létezik körülötte. NEKI szánta, hogyha esetleg látná vagy megpróbálja, valahogy a tudtára adni, hogy nélküle megváltozik az élete. És jogosan! :) Nagyon nehéz lehet. Nekem 4 tesóm van, és nem tudom mit csinálnék, ha valami történne bármelyikükkel is.

16/L

2009. okt. 26. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
92%
Figyelj a pasik egészen másképp vannak bekötve. Lehet, hogy neki felsem tűnt, hogy ezt a mondatot így is lehet értelmezni...
2009. okt. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!