Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én és 9hós kislányom nem...

Én és 9hós kislányom nem tudjuk boldoggá tenni a páromat! 3 hónapja meghalt a huga! Túlreagálom?

Figyelt kérdés
Az iwiwen ezt az idézetet írta magáról:"Se a Föld, se az Ég, se a zöld, se a kék, Se a Nap, se a Hold, Nélküled nem olyan amilyen volt"!Úgy érzem mintha mi már nem tudnánk Őt boldoggá tenni!Mintha nem nem számítanánk olyan fontosnak!
2009. okt. 26. 16:55
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Erre én is gondoltam!

De hogy szóljak neki?Nem akarom hogy ellenségnek nézzen!!!!!!!!!

2009. okt. 26. 20:26
 22/25 anonim ***** válasza:
88%
Hát szerinetem ez egy idézet,valahonnan szedte és megtetszett neki.Ha egyébként normálisan foglalkozik a családjával,akkor ne piszkáld.Viszont ha nem érdeklődik irántatok,akkor az depresszió is lehet.Akkor meg irány a szakorvos!
2009. okt. 26. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Gondolom fiatalon halt meg a huga. Én is elvesztettem az öcsémet 20 évesen. Nagyon sok időbe telt ameddig tudtam örülni bárminek. Egy szülő halála is más. Főleg ha nem fiatalon, hanem pl 50 es éveiben hal meg amikor számítani lehet betegségre bármire. Nálunk baleset történt, ezzel sajnos nem lehet mit kezdeni, se feldolgozni. 7 év alatt sem léptem túl rajta, most várom a második babám de néha elkap a keserűség. A gyász hosszú folyamat.
2009. okt. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Azért vedd figyelembe, hogy ez nem egy szokványos eset volt, hiszen nem 60 évesen veszítette el a majdnem annyi idős tesóját, jó, az is fájdalom, de ez a kis fiatal lány még alig élt. Meg gondolom a betegségét is végig kellett nézni. Lehet, hogy akkor még tartotta magát, meg egy ideig gondolom reménykedett is, természetes, hogy most tör ki rajta. Igazságtalannak tartja az egész világot. Állj mellette, adj időt neki. Nem akarlak elkeseríteni, de a férfiak nem igazán tudnak mit kezdeni a bébikkel. Az enyém is elsőként fogta kézbe, meg fürdette is, de egész máshogy kezdte szeretni 1, 5 -2 éves korától, amikor már tudott kommunikálni, játszani vele. Javulni fog, majd meglátod. Bele se tudott még szokni az apaszerepbe, mert mással volt elfoglalva. Az anyaság ösztön, de az apaság nem, azt tanulni kell, és sokaknál eltart egy ideig.
2009. okt. 28. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Ő imádja a gyerekét,és törődik is vele!

Nekem nem ezzel volt problémám!

Remélem sikerült megbeszélnem Vele,ami bántott!

Nagyon köszönök minden segítő választ!

Jó hogy vagytok!:)))

2009. okt. 28. 20:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!