Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakít velem mert bunkó...

Szakít velem mert bunkó vagyok másokkal és őszinte?

Figyelt kérdés
Néha már sértően őszinte vagyok de ki kell mondani amit gondolunk. Bunkó is vagyok de csak akkor ha van rá okom, pl ha fas az eladó, valaki flegmán néz rám meg ilyesmik. Nem állok le veszekedni csak a szemébe mondok dolgokat és elmegyek. Szerinte folyton leégetem őt amikor ilyen van de ez van, ha nem adok rá okot senkinek akkor más se piszkálódjon. Ezért akar szakítani velem pedig vele normális vagyok mert általában ő is az velem. Jogos? 23F
2013. aug. 8. 23:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%

"pl ha fas az eladó, valaki flegmán néz rám meg ilyesmik. Nem állok le veszekedni csak a szemébe mondok dolgokat és elmegyek"


Nem csak bunkó, meg őszinte vagy, hanem gyáva is:D Ez így nem egy ütős kombó:)))

2013. aug. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Ez inkább szánalmas....
2013. aug. 8. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem akarok leállni cirkuszolni mint a cigányok csak ha már egyszer embereket szolgál ki akkor csinálja normálisan. Meg ha más bunkó én nem leszek kedves. Okos enged de én nem vagyok okos.
2013. aug. 8. 23:34
 4/15 anonim válasza:
58%
Úgyse tudsz változni de nem is kell ilyen vagy és kész van aki szereti az ilyen pasikat, szal nem jogos
2013. aug. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Jogos, hiszen a normális lányok nem szeretik a bunkó pasikat.
2013. aug. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%

"Néha már sértően őszinte vagyok de ki kell mondani amit gondolunk"


Nem,nem kell kimondani mindent,főleg ha tudod hogy sértő!

Jogos a szakítás!

2013. aug. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
89%

A felsorolt okok alapján úgy tűnik szinte mindig bunkó vagy, nem csak néha, mert mindent oknak tartasz rá. Pedig a bunkóságra nincsen ok, soha, semmikor, még akkor sem ha más bunkó veled. A viselkedésed téged minősít nem a másikat, akivel beszélsz.

Egyáltalán már az meglepő, hogy van aki szóba áll veled pár percnél tovább. Miért csodálkozol azon, hogy nem tetszik a barátnődnek ha beégeted? Senkinek nem tetszene még egyszer sem, nem rendszeresen.


Az embernek van egy szerve, úgy hívják, hogy agy és arra való, hogy először gondolkodjunk vele, mielőtt cselekszünk. Használhatnád te is erre és akkor nem mondanál ki mindent gondolkodás nélkül azonnal, mert NEM, NEM MUSZÁJ!

2013. aug. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

"valaki flegmán néz rám meg ilyesmik. Nem állok le veszekedni csak a szemébe mondok dolgokat és elmegyek."


Ezt írd már le, hogy néz ki. Mert elképzelni sem tudom, hogy állok a buszon, nézek ki a fejemből, te flegmának látod, odajössz, azt mondod, egy f@$z vagyok, és elmész?

2013. aug. 9. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
ANYUUUUUUUUUUUUUU. CSÚNYÁN NÉZETT RÁM AZ ELADÓ NÉNI SZÓLJ RÁ ANYU PLZ :(
2013. aug. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Jogos. Utalom az ilyen embereket, ez nem oszinteseg, hanem szintiszta bunkosag. Oszinte kedvesen is lehet az ember. Az, hogy benned minimalis empatia nincs, az meg a te gondod, de elarulom, az eladok is emberek, lehet rossz napjuk. Gondolom a 140kilos edzoterembol kilépo "flegman" radnezo ketajtos szekrennyel nem lennel "oszinte":)))
2013. aug. 9. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!