Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakít velem mert bunkó...

Szakít velem mert bunkó vagyok másokkal és őszinte?

Figyelt kérdés
Néha már sértően őszinte vagyok de ki kell mondani amit gondolunk. Bunkó is vagyok de csak akkor ha van rá okom, pl ha fas az eladó, valaki flegmán néz rám meg ilyesmik. Nem állok le veszekedni csak a szemébe mondok dolgokat és elmegyek. Szerinte folyton leégetem őt amikor ilyen van de ez van, ha nem adok rá okot senkinek akkor más se piszkálódjon. Ezért akar szakítani velem pedig vele normális vagyok mert általában ő is az velem. Jogos? 23F
2013. aug. 8. 23:23
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Igaza volt. Az ilyen nagy fokú tahóság elèg kiábrándító tud lenni, föleg napi szinten. Az emberek tele vannak problèmával, te meg ràteszel mèg egy lapáttal, mert "ki kell mondani".


Nem kell. Senkit nem èrdekel. Ráadásul ezt hívják toleranciának, mert ugye mások is eldogadják, hogy te sem vagy tökèletes.

2013. aug. 9. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Nőként mondom, hogy ez egyszerű primitívség. Ha valaki intelligens, finomabb módon is tudja jelezni, ha nem tetszik neki valami (ugye ehhez gondolkodni kell, nem csak egy "k.anyádat" felböffenteni).


Valóban a tahók szoktak azzal takarózni, hogy "én csak őszinte vagyok". Nem, őszintének akkor kell lenni, ha kérdezik az embert és még akkor is lehet TAPINTATOSAN fogalmazni.


Karrier szempontjából se fogod sokra vinni, ha így viszonyulsz az emberekhez.


Van egy főnököm, akit mélyen tisztel minden beosztottja. Soha nem kiabál, soha nem "sértően őszinte". Igen, le szokott tolni embereket, de annyira finoman és diplomatikusan teszi, hogy senki nem sértődik meg rajta, viszont nagyon elszégyellik magukat.

Sokkal okosabban csinálja: ha valaki jól csinál valamit, bőkezűen dicsér, ha elront valamit, eleinte nem szól, utána csendesen kritizál ÉS melléteszi, hogy miként lehetne legközelebb jobban csinálni.


Ez építő jellegű, amit te csinálsz, az az igazi redneck stílusú "kompenzálom a kisebbrendűségi érzésemet".


A szolgáltatók ilyen szituációkban kiszolgáltatottak, mert nem állhatnak le vitázni a klienssel, te ezzel élsz vissza meglehetősen gyáva és férfiatlan módon.

Normális nő se fog így megmaradni melletted. Agysejtekkel szolidan rendelkező nőnemű egyedeket fogsz találni.Ha nem baj, hogy a leendő barátnőd/feleséged buta lesz, mint a föld, akkor ne változtass.

2013. aug. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
62%
Kicsit elég bunkón viselkedsz, de ne bánd ha szakítani akar, van olyan nő, aki ezt szereti. Én mondjuk nem bírnám. Pedig én is éles nyelvű vagyok:)
2013. aug. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
14%
DIK ha bunkó vagy bunkó vagy ennyi ez olyan mint hogy nekem barna a szemem neked meg kék jó pár barátom nekem is ilyen és bírom őket. Olyan embereket keress akik bírják ezt a stílusod, találni fogsz
2013. aug. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Igen szakít!


És jogosan,hisz én már a helyében hamarabb dobtalak volna!

2013. aug. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!