Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apukám megcsalja anyukámat....

Apukám megcsalja anyukámat. Szóljak anyunak?

Figyelt kérdés

persze ez nem biztos, de elég valószínű...

mit tegyek?


2009. okt. 26. 19:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
10%
szerintem mindenképp beszélj anyukáddal!
2009. okt. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
40%
Én szólnék neki. Ha apukád ennyire nem tiszteli és becsüli, akkor megérdemli hogy anyudnak felnyisd a szemét. Én ezt tenném.
2009. okt. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
52%
szerintem ne avatkozz bele, ha nem akarsz válást
2009. okt. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!!

De mégis mit mondjak anyunak???

Hogyan kezdjek hozzá???

2009. okt. 26. 19:48
 5/16 anonim ***** válasza:
88%
Ha mindenképp el szeretnéd mondani, akkor szerintem legyél teljesen biztos a dologban! Mert ha beigazolódik hogy nem igaz, akkor még nagyobb baj lehet.
2009. okt. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
80%
Szia. Szerintem először inkább legyél 100%osan biztos a dolgodban. Mert rosszul is elsülhet. Mégis honnan veszed ezt? :/ Milyen jelei vannak?
2009. okt. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem előbb apukáddal beszélj, hogy miért csinálja ezt, anyukád tudja-e.. Esetleg nem szereti már őt? Ez ugyanis az egész családra kihat.
2009. okt. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
68%
Először apukáddal beszélj!!! Így a helyes.
2009. okt. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
84%
hát..valószinüleg apukád tagadna mindent...először győződj meg a dologról 100 %osan..nem ártana bizonyíték is mert a szülők nem hajlamosak elhinni nagyon sok mindent a gyereküknek(bár attól is függ hány éves vagy)...ha erről megbizonyosodtál szerintem anyukáddal beszélj!...nehogy az legyen a dologból hogy apukád megzsarol vagy kibeszéli magát a dologból..én mindenképpen anyukámmal beszélnék...és nem igazán érdekelne olyan ember aki nem tiszteli a családot..aztán ami ezután következik na az már az ő dolguk..és az hogy anyukád mennyit képes elviselni...
2009. okt. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
74%

Ne avatkozz közbe, mert:

1. Nem is biztos, hogy így van, lehet hogy valamit rohadtul félreértesz. És akkor iszonyat nagy botrány lesz, te meg el leszel könyvelve egy kis szarkeverő kotnyelesnek.

2. ha valóban csalja, akkor az is lehet, hogy anyukád már rég tudja. Vagy ha nem, majd rájön magától, erre a nők rá szoktak jönni.

Lényeg: ne üsd bele az orrod a felnőttek dolgába, majd ők megoldják, nálad jobban tudják, mit kell ilyenkor csinálni.

2009. okt. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!