Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mi a leghelyesebb,...

Szerintetek mi a leghelyesebb, ha a férj néha megveri a nejét, de nélküle a nő nem tudna a gyerekekkel hová menni és megélni?

Figyelt kérdés
2013. aug. 10. 14:58
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
82%
Intő példát szolgáltatni azoknak a nőknek, akik szerint kizárólag a férfi feladata az anyagi biztonság megteremtése.
2013. aug. 10. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
67%
Ott a pont az elsőnél. Mindig kell annyi tartaléknak, lenni, hogy egy nő egyedül is életképes legyen.Ez alap.
2013. aug. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
12%

Sokszor a nő is tehet ezekről a helyzetekről.

Alaptalan verés nincs, mindenek oka van. Aki ezt tagadja hazudik.

Nincs olyan ember aki felkerekedik a székből és azt gondolja, na most elverem az asszonyt egy kicsit, jó buli lesz.

Ird le vagy gondold végig, mik az előzmények, mikor kezet emel rád, rendben?

Ha mégis ...valamilyen okból kifolyólag ....akkor orvosi eset....

2013. aug. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Igen, mert olyan könnyű egy kisgyerekes kismamának, akit a szülés előtt elküldtek a munkahelyéről, mondván sokat lenne majd a gyerekekkel táppénzen, ha visszajön munkát keresni. Gratulálok első!
2013. aug. 10. 15:02
 5/29 anonim ***** válasza:
51%

1 tökéletesen leirta amit akartam irni.csak jobban fogalmaz :)

Amugy hova van irva hogy a nő nem üthet vissza?

2013. aug. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
60%

Nem igazán értem. Mi a helyesebb Ha a férj megveri a nejét vagy.....?? mi a másik lehetőség?

mert az hogy a nő nem tud a gyerekkel hova menni és megélni az nem másik opció hanem tény.


Mondjuk ha azt kérdezted volna hogy

"Amikor a nő nem tud gyerekkel hova menni és megélni, akkor szerintetek melyik a leghelyesebb lépés:

1. ha a férj néha megveri a nejét

2. Ha a férj és feleség közösen dolgoznak hogy jobb életük legyen??


Ebben az esetben a 2-es a leghelyesebb.

2013. aug. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
5-ös próbálj visszaütni egy 2-szer akkora embernek...
2013. aug. 10. 15:04
 8/29 anonim ***** válasza:
81%

"Alaptalan verés nincs, mindenek oka van. Aki ezt tagadja hazudik."


Minden verés alaptalan, amióta kifejlett a beszédhez való képességünk.

2013. aug. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
70%

Oké, hogy elküldtek, de megfelelő munkaviszonnyal kellene támogatásokat kapnod (tgyás, gyed).

Vannak anyaotthonok, illetve felhívhatod a Krízisvonalat, ők ilyen szituációkra szakosodtak és hathatósan tudnak segíteni is.

2013. aug. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
69%

Megtettem.volt férjem 140 kg én jo ha voltam 65. Egyszeri eset volt(utána elváltam).nagy vita volt, a végén olyat odavàgott nekem repültem vagy 2 métert. De miután felàlltam szétvertem rajta a konyhaszéket. Én kaptam 1év négy hónapot súlyos testi sértésért,4 évre felfüggesztve.

Nem értem nem féltél hogy a gyereket is megüti? Hol van ilyenkor a nagy anya tigris?

2013. aug. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!