Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kedden nőgyőgyászati műtétem...

Kedden nőgyőgyászati műtétem lesz, nem akarom, hogy a párom ott legyen velem. Hogy adjam a tudtára anélkül, hogy megbántanám?

Figyelt kérdés
Mondjam neki azt, hogy szerdán lesz a műtét csak kedd reggel kell befeküdnöm? Ötleteket várok.
2013. aug. 10. 20:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
75%
Azt mond el neki, ami az oka, hogy nem szeretnéd, ha ott lenne. Bár én nehezen tudom elképzelni, hogy mi miatt nem szeretnéd. Hidd el, hogy sokat segítene, ha ott lenne.
2013. aug. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Kivesznek belőled valamit, amitől a magad szemében kevésbé leszel nő, esetleg meg is szűnsz nőnek lenni? Nem akarod, hogy az ő szemében is meglásd ezt, és akkor megsemmisülj?

Jó lenne tisztáznod magaddal, hogy hogyan állsz ehhez a műtéthez, tudnod kéne, hogy ő hogyan látja, és hogy mit jelent ez a kapcsolatotoknak.

Ha valami ilyen súlyú a dolog, akkor járhatnál ezzel terápiára is.


Ha van ott a kapcsolatotok, hogy be tudod avatni a fájdalmadba és a félelmeidbe, amit ha nem is ért meg, de együttérez, akkor tudni fogod, hogy mit mondj neki, hogy ne menjen be, vagy nem is akarsz már neki ilyet mondani.


Gyors megoldás: "Nem akarlak megbántani, de ..." kezdetű mondatok.

2013. aug. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!