Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom munka után mindig...

A párom munka után mindig elmegy a maszek munkákat csinálgatni és sokszor csak hajnal egykor jön haza. Azt mondja így van pénz, én ezt megértem de rám sosincs ideje. Mit tegyek? Szakítsak vele?

Figyelt kérdés
2013. aug. 11. 09:07
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
95%
Segít az öregapjának a fia? Micsoda szemét alak, azonnal szakíts vele!
2013. aug. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 Salx Narval ***** válasza:
95%
Igen szakíts vele, megérdemelne egy megértőbb asszonyt.
2013. aug. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Apósom 60 éves. Pár hónapja nyúgdíj mellett még dolgozott. Akkor most miért nem tud?
2013. aug. 11. 09:44
 14/28 anonim ***** válasza:
94%
Én egyszer vergődtem a férjemnek, hogy legyen többet velünk, ne dolgozzon annyit. A gyerekeire is gondoljon, hiszen szinte soha nem látják az apjukat. Mily kellemetlen, hogy csak én csinálok nekik családi programot. Egyedül viszem őket kirándulni, moziba, sétálni, fagyizni, ruhát venni. Megunta, és lemondta az össze maszekját. Alaposan csődbe mentünk, és akkor értettem meg, hogy az alapfizetés milyen kevés. Ráadásul az egyik gyerek beteg, így kell vele menni kezelésre is, ami nem 2 Ft. Apa addig minderre előteremtette, és én is hozzátettem amit tudtam, de persze mivel csak én voltam a gyerekekkel, nem kellett hozni-vinni őket, orvoshoz szaladgálni, otthon ápolni, ha beteg, az nem volt túl sok. Azóta befogom a szám. Boldog vagyok, ha van maszek. Apa meg próbál minél jobban beosztani az idejét, de ha nem megy, akkor nem megy. Nem terhelem még a hisztivel is. Próbálj te is így tenni.
2013. aug. 11. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
96%
De tudom sajnálni a kérdezőt. Van egy felelőségteljes pasija, aki nemcsak,hogy azért dolgozik,hogy az asszonykáját el tudja látni, hanem még az apjának is segít aki felnevelte. Erre a tisztességes pasi kap egy ilyen önző nőt,mert az vagy önző!
2013. aug. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
95%
Menj oda és segíts te is. Ketten előbb elkészültök, aztán több időtök marad egymásra.
2013. aug. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
56%

Ha emiatt akarsz vele szakítani az már nem jó! Akkor ott már más problémák is vannak nem csak ez!

Amúgy meg ha tudtok üljetek le KULTURÁLTAN beszélgetni, mond el neki, hogy hiányzik a vele eltöltött idő, ritkán van otthon veled és kérd meg, hogy kevesebbet menjen segíteni az apjának mondjuk 2-3 naponta.

Ha nem egy házsártos vénember akkor megfogja ezt érteni, ha normális az apósod akkor már rég mondania kellett volna a fiának, hogy legyen többet otthon a családjával, nem kell mindennap ott ülnie!

2013. aug. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 A kérdező kommentje:
A traktorhoz jogosítvány is kell és mezőgazdasági suli a munkához. Okostojás.
2013. aug. 11. 10:06
 19/28 anonim ***** válasza:
93%
Miért mit csinálnak konkrétan? Répátszedni nem kell hozzá túl nagy ész
2013. aug. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
92%

Kedves kérdező, meg fogsz lepődni, de a földműveléssel foglalkozók 80%-ának nincs mezőgazdasági sulija... szóval ez nem kifogás...

A másik dolog pedig, hogy valószínűleg ti is élvezitek ennek a munkának a hasznát.

Te mivel foglalkozol?

2013. aug. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!