Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom munka után mindig...

A párom munka után mindig elmegy a maszek munkákat csinálgatni és sokszor csak hajnal egykor jön haza. Azt mondja így van pénz, én ezt megértem de rám sosincs ideje. Mit tegyek? Szakítsak vele?

Figyelt kérdés
2013. aug. 11. 09:07
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
92%
A kérdező? Napi nyolc órában értetlenkedik, hogy miért ennyit dolgozik a férje. Néha túlórázik is gondolom.
2013. aug. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
89%
A kérdező tuti nem dolgozik sehol, itt ül a gép előtt és siránkozik....
2013. aug. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
91%

Kb 2 hetente felteszi ezt a kérdést, kicsit átfogalmazva.

Lehet, azon gondolkodik napi 8 órában, hogy legközelebb hogy írja ki.

2013. aug. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
2013. aug. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
86%
Hm, nekem is úgy jön le, hogy ugyanaz a kérdező.
2013. aug. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
89%

Kedves Kérdező!


Te konkrétan mennyi pénzt hozol haza?

Ezen elgondolkodtál már?

2013. aug. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
82%
Hányszor fogod ezt még megkérdezni? Ha aratás van akkor éjjel is aratás van! Nem fog a termés várni senkire se, megérik, kiperegnek a szemek , elrohad, túlérik stb. Értsd meg! Földműves = nyáron kint dolgozik éjjel-nappal!
2013. aug. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim válasza:

Szia.


Gábor vagyok. Én jelenleg egy helyen melózom, van egy fiam és egy feleségem. Ketten dolgozunk a családban,de nincs meg az anyagi kényelem. Engem rohadtul flusztrál, hogy hó végére nincs pénz az Én zsebemben. Én is mellékest keresek mert másképp nem tudok változtatni és megadni a családomnak a szükséges dolgokat. Ha lenne maszek melóm én is éjszaka esnék haza. Persze ez is visszaüthet sokféleképpen. Rámehet az egészségre illetve a kapcsolatokra is. A hétvége legyen a családé! Én ezt vallom. Persze ez is nehéz. A párkapcsolatban nagyon fontos a tolerancia. Ha szeretitek egymást akkor keressétek meg a középutat.

2013. nov. 11. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!