Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ti megütnétek a...

Férfiak! Ti megütnétek a párotokat, ha megcsalna titeket?

Figyelt kérdés
2013. aug. 11. 12:24
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
52%
Én elítélem azokat az embereket, akik megütik a párjukat (akár nő, akár férfi). Viszont vannak olyan helyzetek, amikor nem tudja magát türtőztetni az ember. A megcsalásnál általában nem a tény zavarja a másikat, hanem a hazugság. Egy kapcsolatban nem is fordulhatna elő nagyobb baj, a hazugságnál.
2013. aug. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Ki pontoz le mindenkit? Nem értem ez mire való, csak a saját véleményüket mondták el, úgyhogy be lehet fejezni.
2013. aug. 11. 12:54
 13/15 anonim ***** válasza:
60%
Ilyen esetben durva indulatok szabadulnak el, és olyan is összeverné a barátnőjét, feleségét aki most úgy gondolja hogy nem tenne ilyet.
2013. aug. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Utolsó, én is így gondolom teljes mértékben.
2013. aug. 11. 17:35
 15/15 anonim ***** válasza:
Voltam majdnem ilyen helyzetben, és eszembe se jutott megütni senkit. Mégcsak nagyon dühös se voltam, inkább értetlenkedtem, hogy ez hogy történhetett meg. Mert előtte is voltak rossz dolgok, és jók is, de azt nem vártam volna. Volt benne valami megnyugtató, amiatt, hogy egyértelmű vált a helyzet. Félreérté ne essék, nem azért mert szabadulni akartam amúgy is, örültem volna ha nem ez történik.
2013. dec. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!