Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit szólnátok, ha a párotok...

Ti mit szólnátok, ha a párotok részegen menne haza egy egyszerű "lángossütögetős) kerti partyról? Mit lehet ehez szólni?

Figyelt kérdés
2013. aug. 11. 21:27
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
77%
Miért is kellene szólnod? Felnőtt ember. Más tészta lenne ha alkoholista lenne, de nem az. Te fordított esetben mit várnál el tőle? Mert ez veled is előfordulhat.
2013. aug. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 A kérdező kommentje:
Szokott inni de ilyen részegen most jött haza elősször.
2013. aug. 11. 21:51
 13/45 anonim ***** válasza:
38%

Milyen érdekes, hogy a kérdésből az sem derült ki, hogy a részegen hazamenő fél volt a férfi, már addig is mindenki természetesnek vette, hogy férfiról van szó.

Nők sosem mennek haza részegen?

Itt írta egy válaszoló, hogy ő ment már így haza, de a nagy átlagban fel sem merült, hogy ezt egy nőnek is lehetne.

Pedig attól is természetes lenne, nem?

2013. aug. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
69%

Mrs. Házisárkány!

Most ment először haza így...te meg máris lebszod. Lehet nem véletlenül itta le magáta sárga földig...tudta mi vár rá otthon. :-D

2013. aug. 11. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
10%
Van, akinek belefér ha a párja részeg, van akinek nem...Nálam sem fér bele, egyszer láttam a páromat részegen, megmondtam neki, hogy felőlem berúghat máskor is, de akkor búcsút mondhat a kapcsolatunknak, mert én ezt nem tolerálom! Erre azt felelte, hogy túl szigorú vagyok, és az exei többet is elnéztek neki...Mondtam, hogy akkor mehet vissza hozzájuk, ha annyira jó volt, nekem vannak igényeim! De hatásos volt, azóta nem láttam részegen. :)
2013. aug. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
79%
Csak ez az egy eset volt és te már hisztizel? Megérdemelnéd, hogy elzavarjon.
2013. aug. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
17%
15-ös válaszoló vagyok! Köszi, hogy lepontoztatok csak mert másképp gondolom, mint ti! Az, hogy valaki ezt szóvá teszi, még nem jelenti, hogy hisztizik is! Meg lehet ezt szépen is beszélni! Persze gondolom magatokból indultok ki, és azért nevezitek hisztinek...Másrészt ha meg nem szól róla, akkor nem biztos, hogy csak ez az egy eset lesz...
2013. aug. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
80%
Elég büntetés neki az amit érezni fog. Hagyd csak ne legyél vele szigorú. Nincs abban semmi ha néha jól érzi magát az ember. Csak rendszer ne legyen belőlle.
2013. aug. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem én még vele is mentem volna szórakozni, ha tehetem. Ha egy-két ilyen alkalmat nem tudsz elfogadni tőle, akkor valami megrögzött alkoholellenes párt kellett volna választanod.
2013. aug. 11. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne bántsd, felesleges.

Az én férjem is csak egyszer volt hulla részeg, ápolgattam inkább. :) Cefetül érezte magát nagyon.

2013. aug. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!