Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit szólnátok, ha a párotok...

Ti mit szólnátok, ha a párotok részegen menne haza egy egyszerű "lángossütögetős) kerti partyról? Mit lehet ehez szólni?

Figyelt kérdés
2013. aug. 11. 21:27
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:

Semmi nem szólnék, hagy menjen, én is mennék vele ha ráérek. Szerintem attól, hogy 1-2-szer elengedi magát, még nem lesz alkoholista. De ha a kérdezőnek ilyen a hozzáállása, inkább jobb is, ha megszabadul tőle a párja, mert az ilyenekből lesznek a házisárkányok, akitől egy idő után tényleg a kocsmába vagy csajokhoz menekül a férjük, csak ne kelljen otthon lenni.


22N

2013. aug. 12. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:

Ha nem rendszeres, akkor szerintem nem baj. "Kell egy kis áramszünet mindenkinek", néha nem gond ha elengedi magát. Engem is vittek már haza részegen, bár nem vagyok rá büszke és megfogadtam hogy többet annyit nem iszok. :D De hát istenem, előfordul, az élet megy tovább.

Ja, és hidd el, másnap eléggé bánja az ember az estét anélkül is, hogy bárki lecseszné :D hagyd, hadd szenvedjen magában :D

2013. aug. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
Én teljesen antialkoholista vagyok, soha de soha nem iszok, bármivel is kínálnak. A párom viszont szokott kirúgni a hámból. Nem szeretem, de ez van. Nem lehet megmondani egy felnőtt embernek, hogy mit tegyen és mit ne. Ha inni akar, úgyis inni fog. Elég baj lesz neki a holnapi másnaposság, ne aggódj. Az fog neki legkevésbé hiányozni, hogy még te is elhordd mindennek. Csak nehogy visszanyaljon a fagyi, és a holnapi kérdés az legyen, hogy hol aludjál ma, mert ki lettél téve a lakásból a hisztériázás miatt. Ha valakit minden nap haza kell vonszolni, akkor arra jogosan dühös a párja, és az ilyet alkoholistának nevezik. Ha az ember időnként kirúg a hámból, szórakozik, iszik, bulizik, az természetes dolog (még akkor is így gondolom, ha én magam alkohol nélkül szórakozok). Vagy elviseled, vagy elhagyod, és keresel egy olyat, mint én, csak férfiben.
2013. aug. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim válasza:
Ez a "megkapja a magáét" dolog szerintem nem a legjobb megoldás, sem a (valószínűleg másnapos) párodra, sem a kapcsolatotokra nézve. Inkább próbáld valahogy normálisan megbeszélni vele ezt a gondot (!HA RENDSZERES!) de szerintem néha mindenkinek jól jön egy kis "kikapcsolódás" a haverokkal :)
2013. aug. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:

Nekem semmi bajom nem lenne vele,ha nem rendszeres és nem az az undorító részeg kategória,hogy nem is tud magáról.

Sajnos az én párom nem tudja a mértéket és mivel egy gyökér részegen,mert már lakáskulcstól kezdve mindenféle iratain keresztül több 1000 Ft-okon át mindent elhagyott(több alkalom is volt),ezért én igenis rohadt mérges tudok rá lenni.

De egy sima kis berúgáson nem akadnék ki. A látványra,ahogy holtrészegen magánkívül fetreng valószínűleg nem indulnék be,dehát az másnapra jó esetben elmúlik:D

22L

2013. szept. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!