Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit szólnátok, ha a párotok...

Ti mit szólnátok, ha a párotok részegen menne haza egy egyszerű "lángossütögetős) kerti partyról? Mit lehet ehez szólni?

Figyelt kérdés
2013. aug. 11. 21:27
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
67%

15.hozzászóló

Azért vagy lepontozva, mert nevetséges vagy több szempontból is.

Egyrészt ezzel a fenyegetőzéssel, h te így meg úgy elhagyod.

Megnézném h mondjuk mennyire lenne nagy a szád, ha holnap részegen jönne haza:)

Több éves kapcsolatot biztos félredobnál, ahha, persze.

Másrészt a pasid egy töketlen papucs:)

De hát na, valakinek ez jut, valakinek meg az!

2013. aug. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
14%

A kérdező feltett egy kérdést, és itt eléggé eltértek a tárgytól, meg csak ítélkeztek!

Azért érdekes, hogy mennyire felmagasztalják itt a részegeket! Igaz, egy eset miatt tényleg kár hegyi beszédet tartani, meg nagy cirkuszt csapni, na de meg kellene veregetni a férfi vállát, hogy jajj de ügyes volt?!

2013. aug. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 A kérdező kommentje:
Már összeszedtem a ruháit holnap mehet.
2013. aug. 11. 23:01
 34/45 anonim ***** válasza:
11%

Kedves 31-es!

Sem engem nem ismersz, sem a páromat, sem a kapcsolatunkat, úgy hogy inkább az a nevetséges, hogy azt hiszed képes vagy ennyiből leszűrni, hogy milyenek vagyunk! :) Másrészt meg nyugodtan le lehet pontozni! Remélem örömet okoz, és ezzel boldogabbá tettem a napodat! :D 15-ös válaszoló

2013. aug. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
70%

Két hete, hogy kisebb albérletbe jöttem el a párommal közösen bérletből.

Ugyanis a párom nem tolerálta a hétvégi elhajlásomat, és műsort csinált nekem.

Gyakorlatilag elhajtott magától, de nem nagyon kellett noszogatnia, jöttem volna magamtól is, ha ez neki nem fér bele.

Tudta, hogy bulizni megyek, azt is, hogy előreláthatólag valamikor hajnalban megyek haza. Gondolhatta azt is, hogy nem ásványvizet fogok inni.

Hazamentem fél 3-kor, részeg voltam, és egyfolytában durcizott.

Mint egy hisztis kisfiú.

Vele kellene megismerkedned :)

2013. aug. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
53%

Akkor elárulod mi lenne, ha mégis részegen jönne haza?

Mert úgy se raknád ki, csak a szád jár, kész vicc vagy...

2013. aug. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
58%

15-34-es, ne hisztériázz már, mást is pontoznak le, hova jutnánk, ha minden kérdésben ekkora idegrángások lennének a pontozás miatt. :D Lépj túl rajta, nem befolyásolja az életed.

Ha zavar valakit az alkoholfogyasztás, válasszon olyat, aki egyáltalán nem fogyaszt alkoholt, sőt utálja az alkoholt, ne olyat, aki alkalomadtán fogyaszt és utána majd lehet rá fújni, meg bűntudatot kelteni benne.

2013. aug. 11. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
100%

Helyes, dobd csak ki.

Legalább a f* szságokon való agyalás helyett lesz időd a helyesírást gyakorolni...:-D

2013. aug. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:

Na mi lett?


Én azon a véleményen vagyok, hogy minden az adott körülményektől függ. Apám világ életében agresszív részeg volt, mindenkit bántott, aztán nem emlékezett semmire. Párom meg részegen is ugyanolyan vicces és rosszcsont, mint mindig. Ha olyan lenne, mint apám, én se hagynám, hogy rendszeresen igyon. De így hagyom, múltkor is rettentő jót nevettem azon, amiket mondott. :D


A kérdezőnek szerintem mérlegelnie kéne, hogy milyen gyakoriak az iszogatásai, milyen közben a viselkedése, stb. Én egyszer voltam részeg, mert ingyen volt a pezsgő, én viszont rendkívül unalmas vagyok, mert hülyeségeket beszélek könyvekről. Nem rúgnám ki a párom semmiképpen sem. Ha haverokkal találkozik, akkor én is adok neki, ha tudok, hogy vegyen sört, mert úgyis isznak. Kell ilyen kikapcsolódás.


Az írásodból kérdező, nekem csak annyi jön le, hogy egy zsémbes fap*na vagy, igazi házisárkány, aki nélkül talán a férjednek is jobb lenne az élet. Persze lehet máshogy is, de nem írnál körülményekről, csak ragaszkodsz a magad védelméhez és ahhoz, hogy kirúgod a férjed.


Komolyan kíváncsi vagyok, hogy mi lett.

2013. aug. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
A vedelés nem egyenlő azzal hogy néha néha felönt a garatra. Attól nem lesz alkoholista mert egyszer kétszer előfordul hogy többet iszik a kelleténél. Hidd el ha csak e miatt elfordulsz tőlle és szakítasz vele előbb utóbb megbánod. Mert lehet hogy ő szeret és te is őt, de túl szigorú és előítéletes vagy, ezzel pedig mindent tönkre teszel magad körül. Én is tudom milyen egy alkoholistával élni, és nem kellemes az biztos. De soha nem vonok hasonlóságot a között hogy a férjem néha jól érzi magát és hogy vannak alkoholisták a családban. Mert egyiknek nincs köze a másikhoz. Ne hisztizz gondolkozz mert így mindent el fogsz veszíteni.
2013. aug. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!