Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nekem kellene ápolnom...

Miért nekem kellene ápolnom az apósomat? Annyira rossz lennék, amiért nem akarom befogadni?

Figyelt kérdés
Apósom megbetegedett és nem tudja ellátni magát. Anyósom dolgozik és nincs ideje őt ellátni, ezért a férjemmel megbeszélték, hogy majd hozzánk fog költözni és én ápolom, mert úgyis otthon vagyok a gyerekekkel. Mikor ezt így elmondták, megmondtam nekik, hogy szó sem lehet róla. Most én vagyok a rossz, amiért nemet mondtam. Nem is értem hogy gondolták ezt. Segítünk nekik épp eleget, ezt most a többi gyereküknek kellene megoldani.
2013. aug. 12. 18:39
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
92%

na na na!!!

Anyuka fogadott neki olyat, hogy jóban-rosszban, és nem Te!

Nehogy belemenj!

Egész egyszerűen nem a te gondod!!!

A férjed meg jobban tenné, ha szépen elgondolkozna, hogy ezt hogy képzelte...

2013. aug. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

3 gyerekkel van otthon a kérdező (3 éves és két másfél éves).


Mielőtt ezt eldöntötte a férjed és az anyósod,előbb téged és a szüleidet kellett volna megkérdezni,hisz neked meló,szüleid háza.


Én nem vállalnám,hisz még csak orvoshoz se ment.

Menjen orvoshoz,majd azok meggyógyitják.

2013. aug. 13. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg! Egy kicsi és egy pici ikerpár! Drága kérdező, nehogy belemenjél bármibe is!Remélem megmutatod a férjednek, hogy mindenkit felháborít Anyósod viselkedése, még akkor is, ha ő /a férjed/ vakon hisz benne! Sajnálatos, hogy nem a gyerekei és családja nyugalmát és békességét nézi, hanem a kedves édesanyja pofátlan kérését. Mindennek van határa! Egyik gyerekére sem sózhatja rá a férjét (aki még csak orvoshoz sem hajlandó menni!!)Hagyja ott a munkáját, vagy fogadjon ápolót mellé!!!
2013. aug. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!